2011

Kontynuacją sukcesów z 2010 roku było zdobycie 1 i 4 miejsca na Mistrzostwach Polski w grze Medal of Honor. Niestety ludzie, którzy bardzo dobrze sobie radzili na scenie gry zostali zmuszeni z niej zrezygnować z powodu stopniowego tracenia popularności tytułu.

Wielkie nadzieje w 2011 roku wiązane były z grami Brink oraz Homefront, niestety obie brygady, pomimo początkowych sukcesów, w kilka miesięcy kończą swoją działalność. Początkowa aktywność e-sportowa w tych grach mogła napawać optymizmem, lecz niestety mimo dobrego początku sceny szybko upadły. Dodatkowo zainteresowaliśmy się sceną Crisis 2, jednak w tym przypadku odbyło się znikoma ilość turniejów. Nastąpiła również próba wejścia na scenę World of Tanks - gra się jednak nie przyjęła w naszych szeregach. Prężnie działała za to brygada Battlefield 3, która przez cały 2011 dostarczała nam sporo emocji - niestety również ten tytuł dotknął brak zainteresowania większej publiczności i pod koniec tego roku brygada zostaje zamknięta.

Niestety zmiana priorytetów organizacji skutkuje pożegnaniem się z utytułowaną brygadą FIFA (jak i ogólnie z tym tytułem). Nasi zawodnicy również w tym roku święcili sukcesy online i offline, m.in wygrywając Ligę PROCPU FIFA 11. Na krótko, pod koniec roku, rezygnujemy również z League of Legends.

Obecność 1stCav eSport Club na scenach Counter-Strike: Souce i League of Legends jest zauważona przez społeczności tych gier. Nasi gracze są mianowani w tych grach kapitanami drużyn narodowych. W CS:S -  pietro oraz w LoL - Nastrid.
Dodatkowo, wyjątkowo aktywni jesteśmy na scenach Call of Duty 2 (do której wracamy na krótko), Enemy Territory i CS 1.6.

Nadeszły zmiany na szczeblach dowodzenia. Zmiana Dowódcy dywizji Go7hMoG’a na  s0k1pociągnęła za sobą, zmianę Zastępcy Dowódcy dywizji Jack-a na DonArdiego, Co więcej, zmiany dotknęły również Zarząd 1stCav: w miejsce  Wilqa,  Boskiego oraz  Izafa wstępują  DonArdi oraz  505ik.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.