2009

Od kwietnia 2009 dywizja 1stCav może cieszyć się również swoim nowym serwerem wirtualnym, na którym zostało utworzone zamknięte forum oparte na najnowszej wersji phpbb3 (to samo, na którym pracujemy teraz - lecz oczywiście odpowiednio zmodernizowane).

Podczas wakacji 2009 światło dzienne ujrzały nowe odsłony America’s Army 3, Armed Assault 2 i Wolfenstein, co było równoznaczne ze zmianą platformy kolejno 1., 2. i 7. Brygady.

W związku z realizacją założeń nowego dowódcy, których celem jest profesjonalizacja społeczności graczy komputerowych skupionych pod wspólnym sztandarem First Cavalry, we wrześniu 2009 podjęta została decyzja o zmianie nazwy drużyny z 1stCav Multigaming na 1stCav eSport Club. 

Miesiąc później ukazała się gra pt. Modern Warfare 2, młodsza siostra Call of Duty 4, co oczywiście przełożyło się na utworzenie nowej 13. Brygady.

W grudniu 2009 zakończyły się prace nad nową witryną klanową. Ideą twórców było wyłamanie się z ogólnie przyjętego schematu strony klanowej, który prezentują inne multigamingi. Istotna jest przejrzystość, dlatego wszystkie informacje były prezentowane są w sposób czytelny bez zbędnego szumu informacyjnego i niezliczonej ilości wodotrysków.

W tym samym czasie 1stCav eSport Club nawiązał współpracę z firmą SteelSeries, na mocy której organizacja może liczyć na wsparcie w realizacji swojej misji, jaką jest propagowanie idei sportu elektronicznego w Polsce.

Nasi zawodnicy brali udział w rozgrywkach na scenie europejskiej i polskiej. Zaczęły się też częste wyjazdy na turnieje offline.

 

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.