2006

Nadejście roku 2006 uczczone zostało zakupem serwera komunikacji głosowej TeamSpeak i rozpoczęciem regularnej rekrutacji. Do 1stCav dołączali nowi gracze, a 1 marca 2006 ruszyła strona internetowa i zamknięte forum klanowe. Ostatecznie wypracowane zostały zasady funkcjonowania klanu, częściowo obowiązujące do dziś.

Równocześnie odnotować można rozpoczęcie pierwszych oficjalnych zmagań w ladderze Clanbase 6v6, gdzie jednak napotkani przeciwnicy okazali się zbyt silni - nie było szans w rywalizacji z klanami grającymi w Vietcong dłużej niż istniało 1stCav.

Dlatego od kwietnia 2006 1stCav stało się klanem multigamingowym - każda z brygad odpowiada za jedną z gier. Ruszyła wtedy 1. Brygada skupiająca graczy America's Army. W lipcu 2006 nastąpiła zmiana platformy z Vietconga na rzecz Counter-Strike'a 1.6, ale przełomowy dla 1stCav okazał się październik, gdy dołączyły do zespołu inne klany - 1. Dywizja Piechoty Legionów (Red Orchestra, obecnie 4. Brygada) i BdF (Counter-Strike: Source, obecna 3. Brygada). Proces formowania naszej dywizji zakończony został w grudniu 2006, rezygnując z gry w CS 1.6 i rozpoczynając budowę 2. Brygady, zrzeszającej graczy premierowego Armed Assault.

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.