Lihens, Luj i Spamm3r z kolejnymi osiągnięciami!

Początek grudnia minął w 1stCav eSport Club pod znakiem karcianki Hearthstone. Zorganizowany został pierwszy turniej pod patronatem 1stCav, do sekcji dołączyli nowi, wartościowi zawodnicy, oraz przybyły kolejne osiągnięcia! 


 

Poniżej znajduje się podsumowanie turniejów rozegranych przez graczy 4. Brygady na samym początku grudnia. Zestawienie nie zawiera informacji o turnieju 1stCav HS Cup #1, ponieważ materiał na jego temat ukaże się później, również na łamach naszej strony.
 

Osoby śledzące losy zawodników Hearthstone w 1stCav na pewno się ucieszą, że do sekcji dołączyli:  Tarthas oraz  Spamm3r. Drugi z nich już zdążył stanąć na podium jako Kawalerzysta!
 

4 grudnia
Finał listopada - 1on1 Open Cup Series Poland (ESL)

>> DRABINKA <<
 

2. miejsce -  Lihens - wygrana: 350 zł
3. miejsce -  Luj - wygrana: 150 zł


Oto jak zawodnicy komentują swój występ:
 

-  Lihens:

Final esl open cup series był jednym z pierwszych turniejów po wejsciu dodatku, udało mi się dobrze w nim zaprezentować. Droga do finału nie była łatwa ale udało mi się wygrywać kolejne mecze. W finale przegralem 2:3 po bardzo wyrównanym meczu.
 

-  Luj:

Przejście przez eliminacje nie było cięzkim zadaniem, natomiast sam finał to było nie lada wyzwanie. Stawiłem czoła czterem ciężkim rywalom, w tym dwóm reprezentantom 1stCav. Każdy wygrany przeze mnie pojedynek był powrotem ze stanu 1-2 do wygranej 3-2, także zajęcie 3 miejsca wymagało cięzkiej pracy i odrobiny szczęścia.
 

_______
3 grudnia
Finał listopada - 1on1 Play4Fun Finał Poland (ESL)

>> DRABINKA <<
 

Lihens zdobył 1. miejsce przegrywając tylko jedną grę! Nagrodą w finale turnieju jest koszulka od ESL. Oto krótkie podsumowanie jego spotkań:

  • vs  Wabish 2:0
  • vs  Pablitolele 3:1
  • vs  Blaz3r 3:0
  • vs  GaaraSenpai 3:0 (finał)

_______
6 grudnia 

1on1 Open Cup Series #25 Poland

>> DRABINKA <<

 

Spamm3r bardzo dobrze pokazał się w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym Open Cup Series w grudniu. Zajął drugie miejsce w turnieju, czym zapewnił sobie miejsce w turnieju finałowym grudnia!
 

_______
StriveWire's Little John 1on1 EU

>> DRABINKA <<
 

W turnieju wzięło udział 103 graczy - w tym reprezentant czarno-żółtych  Lihens. Na drodze do finału pokonał 6 przeciwników ostatecznie ulegając jedynie w ostatnim meczu rozgrywek. Ostatecznie, Lihens zajął drugie miejsce!

Gratulujemy wszystkich osiągnięć i czekamy na kolejne!

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.