Wrzesień w 4. Brygadzie

Mimo coraz to nowszych zapowiedzi o grach bliźniaczo podobnych do hitu od BlizzardaHearthstone nadal pozostaje numerem jeden wśród karcianek. Widać to m.in. przez pryzmat rozgrywek ligowych. Najbardziej aktywnymi graczami 4. Brygady we wrześniu byli  Lihens i  Luj. W rozwinięciu szczegółowe informacje.

Serwisem ligowym, który nasi gracze odwiedzają najczęściej jest Electronic Sports League - sekcja polska i europejska. Turnieje odbywają się tam kilka razy w tygodniu, więc okazji do rywalizacji z innymi zawodnikami nie brakuje.

Oto jak we wrześniu radził sobie  Luj:

  • 2. miejsce w Tournament Of The Old Gods #33 Europe - udział wzięło 39 zawodników z całej Europy - przegrana w finale  Luj 1:2  Teach.
  • 3. miejsce w Play4Fun Standard #18 Poland - udział wzięło 13 graczy z Polski. Mecz o trzecie miejsce wygrany -  jking 2:3  Luj.
  • 3. miejsce w Play4Fun Standard #17 Poland - udział wzięło 11 zawodników. W meczu o trzecie miejsce  Luj wygrał gładko 3:0 z  Vami.

Drugim zawodnikiem, który może poszczycić się wysokim miejscem w turnieju online jest Lihens:

  • 1. miejsce w Open Cup Series #11 Poland -  Lihens pokonał w finale  KDV damaneks w stosunku 3:0. W turnieju wzięło udział 36 graczy - były to kwalifikacje do turnieju głównego Open Cup.

Bardzo dobry występ w kwalifikacjach niestety nie przełożył się na finał Open Cup, oto jak komentuje swój występ  Lihens:
 

Eliminacje przebrnalem dosyć sprawnie wygrywając je i pokonując bardzo mocnych przeciwników. co dalo nadzieje na dobry rezultat w finalach miesiąca. W finale miesiąca w ćwiercfinale trafilem na dzianego, reprezentanta ihg i pomimo dobrego początku i prowadzenia 2-1 ostatecznie uległem 3-2.
 
Oczywiście to nie wszystko - będziemy mieli dla Was jeszcze jedną informację, która zostanie przekazana pod koniec przyszłego tygodnia.
 
Dziękujemy za zaangażowanie!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.