Diler drugi w Battle Realm League na Pyrkonie!

W sobotę 9 kwietnia odbyły się finały LAN ligi Battle Realm Hearthstone Tournament podczas targów Pyrkon. Spośród kilkuset graczy startujących w kwalifikacjach zostało wybranych 8 osób (+ 8 zaproszonych), które mogły walczyć w turnieju o puli nagród przekraczającej 3000 zł.

 


Z pewnością wszyscy znają targi fantastyki organizowane co roku w Poznaniu. Pyrkon to impreza, na którą zjeżdżają się ludzie z całej Polski (i nie tylko!). Zawsze jest to też wydarzenie, na którym odbywają się turnieje LAN różnych gier, jako eventy towarzyszące. Tym razem nie było inaczej i zobaczyliśmy właśnie, m.in turniej Hearthstone.

Przez kwalifikacje online zakwalifikował się do turnieju Battle Realm Hearthstone Tournament jeden z Kawalerzystów -  Diler. Po bardzo długim dniu (turniej trwał ponad 10h), ostatecznie Piotrkowi udało się zająć na turnieju drugie miejsce, znajdując tylko jednego gracza, który go pokonał -  Lodowy.

Klasyfikacja końcowa:

1.  Lodowy,
2.  Diler,
3.  Zozus.
 

Lista nagród, które zdobył  Diler: Worlds of Magic [gra PC], Fallen Enchantress [gra PC], Endless Legend [gra PC], This War of Mine [gra PC], edycja kolekcjonerska Dying Light [gra PC]. Dodatkowo - 200 zł w gotówce, 50 zł na platformie Kinguin, zaproszenie na konwent Falkon oraz mysz California Access Panther.

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w tym wydarzeniu. Oprócz zawodników, warto wspomnieć również o organizatorach, którzy cały dzień spędzili na przygotowywaniu dla nas streamu oraz, oczywiście, administrowaniu samym turniejem.
 

Komentarz  Dilera:
 

Co do samego turnieju, to jestem zadowolony ze swojego wyniku. Na turnieju było wielu utalentowanych graczy, w paru sytuacjach pomogło mi rng, starałem się pokazać kawałek dobrego Hearthstone'a. Sam turniej był dobrze zorganizowany, a dzięki strumykowi z eventu zdobyłem kilku fanów. :)
 

Dziękujemy!

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.