Diler i Lihens z osiągnięciami w Hearthstone!

Kolejna bardzo dobra wiadomość z sekcji Hearthstone, której zawodnicy osiągają sukcesy na polskiej oraz europejskiej scenie gry. Informowaliśmy już o pierwszych sukcesach - przyszedł czas na kolejne, tym razem w wykonaniu  Dilera i Lihensa

Wszyscy już wiedzą jak  Diler radzi sobie w polskiej sekcji Hearthstone w lidze ESL. Tym razem wziął udział w kolejnej edycji prestiżowego, cotygodniowego turnieju Go4Hearthstone Europe Cup #29, którego zwycięzca wygrywa 100 euro. Tym razem do zawodów przystąpiło udział 311 graczy!

Podczas całego turnieju  Diler zmierzył się z 8 przeciwnikami z różnych części Europy i ostatecznie zajął pierwsze miejsce!

>>> LINK do drabinki <<< 

Komentarz  Dilera:

Był to kolejny raz, gdy brałem udział w edycji tego turnieju, wkońcu po ciężkich pojedynkach i przy sprzyjającym mi rng udało się urwać finał. Bardzo cieszę się z wygranej i czuje się bardzo zmotywowany do kolejnych turniejów. 

Co więcej, w kolejnej edycji, zapoczątkowanego w czerwcu 2015 roku, cyklicznego turnieju CyberProGame Polish League z bardzo dobrej strony zaprezentował się  Lihens. Okazał się najlepszy z 32 zawodników, którzy brali udział we wtorkowych zawodach, pokonując z finale swojego przeciwnika 3:2 po bardzo ciężkim meczu! Główną wygraną w turnieju była nagroda pieniężna - 50 zł.
 

>>> LINK do drabinki <<<


Oto jego komentarz odnośnie wtorkowego turnieju: 

Turniej bardzo sprawny, od początku było ciężko, ponieważ trafiałem na naprawdę dobrych przeciwników. W pólfinale udało się w miare sprawnie wygrać 3-1, natomiast w finale zmierzyłem sie z graczem, z którym ostatnio przegrałem w turnieju więc traktowałem to jak mały rewanż. Po zaciętym finale wygrałem 3-2. Dzięki!


Gratulujemy obu Kawalerzystom!

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.