Diler pierwszy w Lidze Hearthstone w Queście

Gry studia Blizzard od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. Dynamicznie rozwija się szczególnie scena gry karcianej Hearthstone

, w której można zaobserwować bardzo dużo turniejów online i offline. Jeden z naszych operatorów -  Piotr "Diler" Dziedzina, bierze udział w tych wydarzeniach z sukcesami!


Eventy organizowane w Klubokawiarni Quest w Kielcach są to imprezy offline, w których wziąć udział może do 32 graczy. Przegrany mecz jest jednoznaczny z odpadnięciem z turnieju (single-elimination) - spotkania rozgrywane są w formacie Best-of-3, z wyłączeniem półfinałów i finałów, które trwają dłużej - Best-of-5.


Jak do tej pory odbyły się dwa turnieje, których zwycięzcą był jeden z naszych operatorów -  Piotr "Diler" Dziedzina:

Oto aktualny ranking TOP 8 ligi:

 1. Diler - 62,5 pkt
 2. Bomek - 50 pkt
 3. Dzara - 37,5 pkt
 4. Scionne - 31 pkt
 5. Yondi444 - 24 pkt
 6.  Graatz - 24 pkt
 7. Salux - 24 pkt
 8. BOsman - 24 pkt

Terminy spotkań:

 • 24 listopada - (wygrana Diler)
 • 1 grudnia - (wygrana Diler)
 • 8 grudnia
 • 15 grudnia
 • 22 grudnia
 • 5 stycznia
 • 12 stycznia
 • 19 stycznia

Przydatne linki:

Oto jak Piotrek komentuje ten event i swoje zwycięstwa:
 

Jeśli chodzi o ostatnio dwa razy z rzędu zajęte pierwsze miejsce na cotygodniowym lanie u mnie w mieście, to jestem z nich bardzo zadowolony, poziom był wyższy, niż się spodziewałem, pojawiło się kilku nowych, aczkolwiek bardzo utalentowanych graczy. Najbardziej emocjonujące były finały, bo dwa razy musiałem w pojedynku bo5 przegrać 2 pierwsze gry, by ze stanu 0:2 doprowadzić do 3:2. Głownie cieszy mnie to, ze "na moim podwórku", mieście, województwie bardzo rozwija się esport i ja mogę w tym uczestniczyć. Najprawdopodobniej będę brał udział w przyszłych edycjach tego turnieju, bo chce dostać się do top 16 finału wszystkich edycji i wygrać główną nagrodę. Na razie wygrywając 2 pierwsze edycje z 8 mam największą ilość punktów i mam nadzieje to prowadzenie utrzymać jak najdłużej. Dziękuje za uwagę!


Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach :)

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.