Reprezentanci 1stCav na Sabat Ficiton Fest

W ramach odbywającego się w najbliższy weekend Sabat Fiction Fest 2015 w Kielcach zobaczymy reprezentantów 1stCav eSport Club w grach: League of Legends oraz Hearthstone.

Więcej o samym turnieju i przygotowaniach czarno-żółtych w rozwinięciu.


W ramach Sabat Fiction Fest odbędą się zawody offline m.in. w następujące tytuły: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone i Fifa 15. Dodatkowo różne atrakcje: prelekcje, pokazy cosplay, mniejsze turnieje i wiele, wiele innych.

Dużą szansę na wygraną w otwartym turnieju Hearthstone ma zawodnik, o którym informowaliśmy kilka tygodni temu -  Piotr "Diler" Dziedzina. Ma już potrzebne doświadczenie i zna dobrze ten turniej - występował już w poprzednich jego edycjach.


Oficjalny plakat turnieju League of Legends. Po kliknięciu wejdziecie na stronę główną Sabat Fiction Fest:

 


Gracze League of Legends reprezentujący 1stCav eSport Club wywalczyli sobie miejsce na tej imprezie bardzo dobrymi wynikami podczas kwalifikacji online w ramach Crucial Super Stars League. Pula nagród przewidziana w tym turnieju to 2000 zł.
 

Skład 1stCav.LoL:

  • Michał "Roison" Dubiel,
  • Jakub "mihorion" Kałuźiński,
  • Damian "sideph" Bobrowski,
  • Radek "Retoox" Woźniak,
  •  Kacper "Badger" Lipa,
  • Krzysztof "iven" Grygier.

Oto jak komentuje formę drużyny jej manager -  Krzysztof "iven" Grygier:
 

Mamy za sobą bardzo ciężki okres po którym trudno jest się nam pozbierać. Problemy kadrowe i wakacyjne wyjazdy źle wpłynęły na drużynę. Nie ukrywam, że nie poczynaliśmy dużych przygotowań do lana. Z tego co wiem nie wszystkie zakwalifikowane drużyny stawią się w Kielcach a więc ciężko jest coś powiedzieć na temat rozgrywek. Zostało nam jeszcze kilka dni i z pewnością wykorzystamy je na treningi. Jedziemy w dobrych humorach i liczymy miejsce w pierwsze trójce.
 

Życzymy powodzenia!
 

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.