ESL Mistrzostwa Polski - grupy rozlosowane!

We wtorek o 17:30 odbyło się losowanie do grup jednego z najbardziej prestiżowych turniejów League of Legends w Polsce. Do fazy grupowej zakwalifikowało się 16 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. 


ESL Mistrzostwa Polski jest to jeden z największych turniejów w naszym kraju. Pula nagród 11 sezonu ESL MP w turnieju League of Legends to, bagatela, 40 000 zł. Finały dla czterech najlepszych drużyn odbędą się w Łodzi między 3 a 4 października.
 

Ekipa 1stCav eSport Club.lol w składzie

  • Kacper "Lovely Badger" Lipa,
  • Radek "Retoox" Woźniak,
  • Piotr "Glebo" Dąbrowski,
  • Jakub "mihorion" Kałuziński,
  • Damian "sideph" Bobrowski,
  • Krzysztof "iven" Grygier,

dzięki bardzo dobrym rezultatom osiąganym w turniejach kwalifikacyjnych do turnieju głównego, dostała się do kolejnej fazy ESL MP.
 

Grupy 11 sezonu ESL Mistrzostw Polski prezentują się następująco:
 

Grupa A   Grupa B
Czas Rozliczeń   Nowe Rozdanie
Lucky Team   Syndrom Kudyba
Sample Text   GUD LAK LEJNING WERSOS MI
Amazing Team   420 Pless It
     
Grupa C   Grupa D
Reason Gaming   Not Good Anymore
Raidujemy Mistrzostwa   Mordercze Pendolino
Let's Play Koszalin   Prosty Polski Wynalazek
Dirty Tricks   1stCav eSport Club.lol


Jak widać, czarno-żółci o wejście do kolejnej fazy turnieju będą walczyć z drużynami z grupy "D". Oto jak komentuje sprawę jeden z graczy -  Krzysztof "iven" Grygier:
 

Trafiliśmy do grupy D, gdzie zmierzymy się ze znanymi nam już drużynami, chociażby z rozgrywek ESL gdzie mieliśmy okazję do rozegrania wielu spotkań. Ostatnio borykamy się z problemami na pozycji junglera co bardzo utrudnia nam przygotowania do rozgrywek. Jednak wciąż trenujemy i rozgrywamy bardzo dużą ilość turniejów co wpływa zdecydowanie na plus. Myślę, że ze spokojem jesteśmy w stanie powalczyć o awans do kolejnej fazy. Do pierwszego starcia pozostało już bardzo mało czasu, który musimy poświęcić na ustabilizowanie składu. Jesteśmy bardzo zmobilizowani, no i z pewnością damy z siebie wszystko.


Pierwsze mecze zostaną rozegrane już w piątek. Powodzenia!

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.