Czwarte miejsce w AA:PG EU 5v5 Comics Cup!

W dniach 10-19 czerwca rozgrywany był Comics Cup organizowany przez portal FraggedNation.com. W walce o plakaty i komiksy spod znaku U.S Army wzięło udział 16 drużyn - wśród nich gracze 9. Brygady "Chargers".


Turniej został rozegrany na podstawie drabinki double-elimination, zatem przegranie jednego meczu jeszcze nie przesądzało o odpadnięciu z rywalizacji. Wybór map, jak i stron był narzucony odgórnie dla każdego meczu. Oto wyniki naszych spotkań rozegranych w poszczególne dni turniejowe:
 

10 czerwca (czwartek)

1stCav vs  Virtual Insanity, wynik 7:6
1stCav vs  eXtreme Soldiers, wynik 7:6

Pierwszy dzień meczowy był bardzo szczęśliwy dla czarno-żółtych. Zarówno pierwsze spotkanie na mapie Spring Street, jaki i drugie na Inner Hospital, zakończone dopiero w ostatniej akcji na korzyść kawalerzystów. Można tylko żałować, że turnieju nie obługiwał żaden z casterów community America's Army!

12 czerwca (wtorek)

1stCav vs  Grow uP Gaming, wynik 0:1
1stCav vs   Contract Killers, wynik 7:5

Niestety mecz z Grow uP Gaming poddany z powodu braku pełnego składu. Na szczęście udało się skompletować skład na kolejne spotkanie, już w drabince przegranych, gdzie Operatorzy 9. Brygady ponownie natrafili na wymagających przeciwników.

17 czerwca (czwartek)

1stCav vs  Lusos Invictus 1143, wynik 6:7

Mecz o wejście do strefy "medalowej". Obie ekipy były bardzo dobrze przygotowane i zmotywowane do meczu na mapie Siege. Niestety tym razem ostatnia akcja nie pada łupem czarno-żółtych. Może to przegranie pierwszego meczu i spadek to drabinki przegranych wyszło przeciwnikom na dobre?

Jak sugerują powyższe wyniki, mecze były bardzo zacięte. W wielu przypadkach o wygranej decydowała ostatnia akcja. Drużyny będące aktualnie w bardzo dobrej formie potrafiły odpaść już na samym początku rywalizacji. Cała drabinka turnieju jest dostępna TUTAJ.
 

Klasyfikacja końcowa AA:PG EU 5v5 Comics Cup:

1.  Grow uP Gaming,
2.  Playhard Esports,
3.  Lusos Invictus 1143,
...
4.  1stCav eSport Club.
 

Niestety ulegając  =1143= w ostatnim meczu, kawalerzyści przekreślili swoje szanse na wyższą lokatę w zawodach. Po wielu emocjonujących spotkaniach, 1stCav eSport Club w składzie:

  • Albert "mustaff" Sendrowicz,
  • Marcin "Zack" Obara,
  • Michał "Izaf" Kruś,
  • Marcel "MarcelPL" Jakubczyk,
  • Damian "Liban" Tomaszewski,
  • Marcin "QuePasa" Jóźwiak,

ostatecznie zajmuje 4 lokatę, tuż poza podium.

Oto jak występ komentuje aktualny dowódca 91. Pułku -  Liban:

Kolejny raz z trafiła nam się grupa wymagających przeciwników. Mimo to jestem pełen podziwów postępów jakich dokonaliśmy od ostatniego tego typu turnieju i mogę śmiało powiedzieć, że równa rywalizacja z ekipami z tzw. "Top 10" jest spokojnie w naszym zasięgu. Jednak nie ma co spoczywać na laurach, Solidnie wywalczone 4 miejsce motywuje nas tylko do dalszej pracy i treningów. Trochę szkoda przegranego ostatniego meczu, gdzie po bardzo wyrównamym spotkaniu ulegliśmy jedną rundą. 

Pozostaje życzyć Operatorom 9. Brygady więcej szczęścia w przyszłych turniejach!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.