1stCav tuż za podium turnieju ROLadder.net

Wczorajszy dzień zapiszę się w historii 1stCav eSport Club jako kolejny, w którym operatorzy zrzeszeni pod czarno-żółtymi barwami osiągają jeszcze jeden sukces na scenie esportu.

Tym razem są to zawodnicy grający w brygadzie Red Orchestra 2, którzy po wczorajszym dniu mogą dopisać na swoje konto 4 miejsce w turnieju zorganizowanym przez portal ROLadder.net. Po więcej informacji, zapraszam do dalszej części newsa. 
 

Od pierwszego meczu w turnieju minęło ponad miesiąc. Od tamtej pory kawalerzyści rozegrali kilka świetnych spotkań, które pokazały, że będą liczyć się w walce o najwyższe miejsce na podium. Z meczu na mecz udowadniali coraz lepszą dyspozycję i już wszyscy wyobrażali sobie polski finał pomiędzy Team Enclave1stCav. Niestety, w spotkaniu półfinałowym zawodnicy pod dowództwem  Aleksandra "Alex" Malczuka musieli uznać wyższość naszych zachodnich sąsiadów z  project Twilight i zacząć przygotowania do rywalizacji o ostatnie miejsce na "pudle". Ten zaś został rozegrany wczoraj, a przeciwnikiem 1stCav był ich odwieczny rywal -  Team Enclave. Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący, jednak AleX i spółka popełnili kilka błędów w ataku na swojej mapie i ostatecznie przegrali 1:3. Dla sportowca 4 miejsce jest tym najgorszym, lecz gracze 4.Brygady pokazali charakter i udowodnili przeciwnikom, że w kolejnych turniejach będą znowu walczyć do samego końca, aby tym razem zebrać całą stawkę. 

Poniżej możecie zobaczyć powtórkę z tego meczu:

 

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.