Kawalerzyści w półfinale ROladder.net

Turniej Opening Cup organizowany przez serwis ROladder.net wszedł w decydującą fazę. Do półfinału rozgrywek zakwalifikowały się najbardziej znaczące zespoły sceny Red Orchestra 2.

W tym elitarnym gronie nie zabrakło też drużyny prowadzonej przez  Aleksandra "AleX" Malczuk, która po kilku wyśmienitych meczach wyrosła na jednego z faworytów rozgrywek.

W czwartek 9 lutego doszło do prestiżowego pojedynku pomiędzy  1stCav, a zespołem  project Twilight. Mecz był bardzo wyrównany i momentami można było odnieść wrażenie, że dobry wynik jest w zasięgu czarno-żółtych. Obu ekipom często udawało się zaskoczyć rywala niekonwencjolanymi zagraniami. Mimo bardzo mądrej gry końcowy wynik to 1:3 na niekorzyść 1stCav.

 

Drugą parę półfinałową tworzyły klany:  double Penetration oraz  team enclave. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli Rosjanie, którzy po emocjonującym meczu pokonali naszych rodaków 3:1. Tym samym rywalem 1stCav w walce o najniższy stopień podium będzie team enclave. Co ciekawe, będzie to już kolejne spotkanie tych ekip. Ostatni pojedynek kawalerzyści przegrali w finale ESL Countdown Cup rozegranym w listopadzie 0:4. Jak będzie teraz? Zapraszamy do śledzenia dalszych losów operatorów zrzeszonych w 4.Brygadzie i obejrzenia powtórki streamu półfinałowego pojedynku z project Twilight.

 

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.