Wielki Finał MP MoH PC!

W piątek 28 stycznia zostaną rozegrane pierwsze mecze w Wielkim Finale MP MoH PC. Łącznie odbyły się cztery tury kwalifikacyjne, podczas których wyłoniono osiem najlepszych drużyn, mających zawalczyć o Mistrzostwo Polski.

Tym razem mecze będą odbywać się codziennie, zatem zwycięzcę turnieju poznamy już w niedzielę 30 stycznia.

Oto wyniki losowania par przeciwników:

  • Grom vs   BAS Team Myst
  • eXist vs.  Headshot 4 Noobs
  • 1stCav MoH 28 Reg. vs.  PL4FC- MoH
  • 1stCav MoH 29 Reg. vs.  Sinners 3v3

Reprezentanci  1stCav eSport Club - 28. oraz 29. regiment, najprawdopodobniej spotkają się ze sobą w półfinale turnieju, zatem w najlepszym wypadku łupem kawalerzystów padnie pierwszy i trzeci stopień podium. Wysokie miejsca w ladderach Clanbase i ESL oraz wyniki z faz kwalifikacyjnych napawają optymizmem przed rozpoczęciem rozgrywek.

O niefortunnym losowaniu i szansach swoich drużyn, wypowiadają się liderzy regimentów:

Adrian "LuckyLuck" Tracz:

Zacznijmy od tego, że losowanie to jakaś parodia. Po raz kolejny nasze drużyny będą musiały się wyeliminować. Nie wiem tak naprawdę kto za tym stoi, system losowania, jakiś gotowy skrypt czy też "widzimisie" adminów ligi. Kompletnie nie podoba mi się rozłożenie drużyn w drzewku turniejowym, lecz nie pozostaje nam nic innego jak się z tym pogodzić. Jeśli chodzi o naszego pierwszego rywala –  PL4FC. Fakt, graliśmy już z tą drużyną ale było to już jakiś czas temu. Przez ten okres mogło wiele się zmienić, a zawodnicy drużyny przeciwnej mogli ostro trenować, prawda? Nie zamierzamy nikogo lekceważyć. Naszym półfinałowym przeciwnikiem może być 29. Regiment. Już byliśmy zmuszeni grać między sobą w meczu oficjalnym. Znów będzie trzeba przyłożyć się do tego meczu bardziej niż do innych, a wygrają lepsi. Kto wygra Wielki Finał? Zapewne najlepszy :) I z tego miejsca życzę wszystkim powodzenia!

Jakub "Slova" Słowik:

W dostaniu się do Wielkiego Finału pomogło nam trochę szczęście. Sądzę jednak, że byliśmy w stanie samodzielnie wywalczyć sobie awans, chociażby w ostatniej, czwartej turze kwalifikacji. Gdyby nie nieobecność jednego z zawodników moglibyśmy dojść do finału tury i uważam, że byśmy go wygrali. Z losowania jestem zupełnie niezadowolony i namiętnie przekląłem, gdy zobaczyłem, że drużyny  1stCav będą musiały zawalczyć o finał. Znowu wyżej przejdą niekoniecznie mocne zespoły, a mecz finałowy to będzie farsa. Z naszym pierwszym przeciwnikiem -  Sinners osobiście nie grałem, ale na samym początku Mistrzostw Polski dowodzona przez Luckiego drużyna wygrała z nimi, z tego co pamiętam, bez większych problemów. Natomiast wizja ponownej walki z 28. Regimentem w półfinale nie napawa mnie optymizmem. Szczerze mówiąc liczyłem na finał  1stCav vs  1stCav. Niestety, w związku z tym podium widzę następująco: 1sCav eSport Club 28. Regiment,  Headshot 4 Noobs i my, czyli 29. Regiment.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.