Podsumowanie IV tury kwalifikacyjnej MP MoH PC

W niedzielę 23 stycznia odbyły się mecze IV tury kwalifikacyjnej Mistrzostw Polski MoH PC. Do zawodów stanęło osiem drużyn, w tym reprezentujacy  1stCav eSport Club 29. regiment pod dowództwem  Jakuba "Slova" Słowika.

Dla czarno-żołtych ostatni etap eliminacji był jedyną szansą na wejście do wielkiego finału, w którym udział już wcześniej zapewnił sobie dowodzony przez  Adriana "LuckyLuck" Tracza 28. regiment.

Pierwszym konkurentem na drodze kawalerzystów był klan  Old School Striker. Rywale stawili zacięty opór i czesto uzyskiwali prowadzenie. Ostatecznie wynikiem 5119:4566 zatriumfował  1stCav. Niestety niemogący pogodzić się z wynikiem przeciwnicy złożyli protest z powodu wyjścia z serwera na minutę jednego ze zwycięskich zawodników w czasie rozgrywanego meczu, czego przyczyną była utrata połączenia z Internetem. Administracja ligi rozpatrzyła konflikt na korzyść  1stCav eSport Club

W półfinałach kawalerzyści mieli spróbowac swoich sił z drużyną  Headshot 4 Noobs. Niestety, 29. Regiment z powodu braku pełnego składu musiał poddać spotkanie bez walki.

Mecz o trzecie miejsce z klanem  GROM Polska był zdecydowanie jednostronnym widowiskiem, co dobrze odzwierciedla wynik 3600:379 dla reprezentantów  1stCav eSport Club. Tym samym 29. Regiment zajął najniższy stopień podium w IV turze kwalifikacji, mimo bycia zdecydowanym faworytem rozgrywek.

Zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego został klan  Headshot 4 Noobs wygrywając z drużyną  BAS Team Myst 5200:4260.

Szczęśliwie dla czarno-żołtych do finału wchodzą także zdobywcy drugich miejsc w klawlifikacjach, jednak zespół  Polish 4Fun Clan zajął drugą lokatę dwókrotnie, a  H4N awansował z pierwszej pozycji, wobec czego 29. Regiment w składzie:

  • Jakub "Slova" Słowik,
  • Marcin "QuePasa" Jóźwiak,
  • Maciej "Star" Płoszajczak,
  • Jakub "JasiekX" Juchniewicz,

wzorem 28. Regimentu przechodzi do Wielkiego Finału, gdyż w trzecim etapie kwalifikacji zajął pozycję zaraz za  PL4FC, które już wcześniej zapewniło sobie finał.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.