1stCav awansuje do finałów MP MoH PC

We wtorek 28 grudnia zakończyła się III tura kwalifikacyjna Mistrzostw Polski MoH PC.

Z czystym sumieniem można określić tę część turnieju jako średnio udaną, głównie z powodu ogromnej ilości walkowerów. Jest to zastanawiające, gdyż EA Polska zagwarantowało nagrody rzeczowe o łącznej wartości 5000 zł. Na nasze szczęście, reprezentanci  1stCav eSport Club nie mieli zamiaru poddawać się bez walki. Ich emocjonujące pojedynki mogliście śledzić przez cały ostatni tydzień. Jak widać, reżim treningowy 7. Brygady prowadzonej przez  Adriana "LuckyLuck" Tracza przyniósł efekty, ponieważ założone wcześniej cele zostały zrealizowane. 

Faza medalowa w wykonaniu reprezentantów  1stCav eSport Club:

Mecz półfinałowy pomiędzy naszymi ekipami odbył się w systemie 4on4 na mapie Bazar Kandahar, zagrały pełne składy obu bratnich regimentów. Spotkanie, mimo początkowej dominacji 29. Regimentu, zakończyło się jego totalną porażką. Wystarczyło, że gracze 28. Regimentu ustabilizowali grę, ustawili się na swoich pozycjach defensywnych i najpierw odrobili straty, po czym tylko mnożyli swoją przewagę nad rywalami. Ostatecznie 28. Regiment pod dowództwem  Adriana "LuckyLuck" Tracza wygrał z drużyną  Jakuba "Slova" Słowika, 5200:3689. Jest to najlepszy przykład na to, że da się zaskoczyć przeciwnika, który dobrze zna nasze zachowania i nawyki.

Mecz finałowy był jedynie demonstracją siły 28. Regimenu, który nie dał drużynie  PL4FC nic do powiedzenia, rozgromił ją na swojej ulubionej mapie – Dolinie Diwagal 5200:3301 i tym samym wygrał III turę kwalifikacji Mistrzostw Polski i w składzie:

 Adrian "LuckyLuck" Tracz,
 Stanisław "XaVi3R" Bizoń,
 Konrad "KondzikS" Śpiewak,
 Artur "Route" Sobczak,

dołączył do grona 4 drużyn które będą walczyć ze sobą w Wielkim Finale 29-31 stycznia.

29. Regiment z powodu braku przeciwnika automatycznie zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach. Tak wysoka pozycja napawa wielkim optymizmem przed IV, ostatnią turą i daje nadzieję na dostanie się do Wielkiego Finału.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.