Blue White Cup - 1stCav znów na podium!

W sobotę 23 października 2010 w Poznaniu odbył się turniej Blue White Cup na platformie FIFA 10. Impreza miała miejsce w Blue White Pub, zlokalizowanym na ulicy Starowiejskiej 2 w stolicy Wielkopolski.Na starcie rozgrywek pojawiło się dwóch zawodników reprezentujących barwy 1stCav eSport Club:

  •  Bartosz "hazi" Hażak
  •  Michał "HEDROXX" Rodak

W poznańskim turnieju wzięli udział również inni zawodnicy z sceny FIFA, m.in.   Bartosz "Bartas" Tritt (D-Link PGS Gaming),   Sebastian "zizikus" Łukaszczyk,   Marcin "thugz" Hoedt,   Michał "jamnikpl" Deimert, czy też   Michał "lph98". Liczbę 26. zawodników podzielono na 5 grup. W fazie grupowej prym wiedli doświadczeni gracze polskiej sceny, którzy bez większych problemów awansowali do fazy pucharowej.

W fazie play-off rozgrywki stały już na wyższym poziomie, ale Kawalerzystom nie przeszkodziło to by nadal radzić sobie świetnie. Spotkaniem które wzbudziło najwięcej emocji było starcie gwiazdora PGS-u -  Bartasa hazim. Reprezentant 1stCav zagrał jednak doskonały mecz i wyeliminował głównego faworyta turnieju, wygrywając z nim 2:1.

 

 (Zawodnicy walczą o awans do półfinału)

 

Ostatecznie do półfinału zdołali awansować obaj zawodnicy 1stCav. W spotkaniach które dawały przepustkę do finału poradzili sobie  Bartosz "hazi" Hażak oraz  Michał "jamnikpl" Deimert. Bartek bez większych problemów ograł swojego przeciwnika, natomiast  jamnikpl po dramatycznym boju pokonał  HEDROXX'a wynikiem 3:2 i wyeliminował go z walki o pierwszą lokatę. Michał podrażniony wcześniejszą porażką zwyciężył w meczu o 3 miejsce 5:0 nie dając szans swojemu rywalowi.

Wielki finał przebiegał dość jednostronnie, ponieważ doskonale dysponowany  hazi zmiażdżył przeciwnika aż 5:0, dzięki czemu wygrał cały turniej Blue White Cup.

 

(Podium od lewej: HEDROXX, hazi, jamnikpl)

 

Wypowiedź jednego z uczestników turnieju,  Michała "HEDROXX" Rodaka po turnieju:

"Cieszę się, że znowu pokazaliśmy swoje umiejętności i zajęliśmy razem z Bartkiem miejsca na podium. Jestem bardzo zadowolony z organizacji tego turnieju oraz lokalizacji, która w 100% spełniła swoją rolę. Dodając do tego bardzo przyjemną atmosferę i brak problemów podczas rozgrywania meczów mogę spokojnie powiedzieć, że Blue White Cup idealnie nadaje się do organizacji tego typu zawodów i czekam na kolejne edycje tej imprezy."

Klasyfikacja końcowa Blue White Cup:

   Bartosz "hazi" Hażak => 150zł + puchar

  Michał "jamnikpl" Deimert => 100zł + puchar

  Michał "HEDROXX" Rodak => 50zł + puchar

 

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.