1stCav Weekend 2017 - podsumowanie

Dokładnie tydzień temu zakończył się dwunasty, oficjalny zlot 1stCav eSport Club. Miejscem, w którym odbywało się całe wydarzenie, był ośrodek w Dzierżąźnie, który z roku na rok jest coraz liczniej okupowany przez naszych operatorów. Na tegorocznym zlocie pojawiły się aż 64 osoby!


Całą zabawę zaczęliśmy już w czwartek 15.06.2017, kończąc w niedziele 19.06.2017. Tegoroczna integracja zawierała jeden dodatkowy dzień [środa] dla chętnych, na który, jak się okazało, przyjechali prawie wszyscy.


Czwartek


Pierwszego oficjalnego dnia zaczęliśmy od wspólnego grillowania, po czym, dla zdrowotności, wszyscy udali się na boisko na mecz piłki nożnej, w którym wzięły udział dwie sześcioosobowe drużyny.

Po meczu zaczęliśmy oficjalne otwarcie zlotu, które odbyło się w klubowych strojach na scenie. Pośród poruszanych tematów były: plan zlotu, a także zasady uczestnictwa i bezpieczeństwo.
Na zakończenie dnia odbyły się zabawy integracyjne:
 


Piątek


Drugiego miało się odbyć coroczne szkolenie z pierwszej pomocy, lecz niestety nasi medycy nie dotarli na pole bitwy. W czasie powstałej luki został zorganizowany konkurs w rzutki [darty], który oglądało sporo osób!

W międzyczasie odwiedził nas gość specjalny -  Kotwicz z kanału: youtube.com/user/FocusKotwicz
na pewno go pamiętacie, ponieważ pomagał nam w zbieraniu pieniędzy podczas trwania turnieju charytatywnego. Jego poczucie humoru i dystans do siebie pozytywnie wpływały na morale uczestników w dość pochmurny dzień.

Późnym popołudniem odbył się coroczny konkurs wiedzy o grach, w którym uczestnicy musieli wykazać sie znajomością melodii, dźwięków z gier, na podstawie których były zadawane pytania. Pytania nie były łatwe, ale znaleźli się wyjadacze którzy zdobyli prawie maksimum punktów.

Drugim gościem tego dnia był dowódca grupy symulacji militarnych ElementDelta, do której należy kilku naszych operatorów. https://www.facebook.com/ElementDelta  Intruder, bo taki nick ma dowódca, prowadzi również kanał na Youtube w którym gra w gry survivalowe i nie tylko: : youtube.com/user/IntruderPL2

Finalnym punktem było wspólne ognisko, na którym zjawili się wszyscy, dzień zakończył się przy wspólnych rozmowach zabawach i pieczonych kiełbaskach.
 

 

Sobota
 

Przedostatni dzień zaczną się od konkursu strzeleckiego, prowadzonego przez ubranych w mundury i pełen sprzęt chłopaków z grupy ElementDelta, zadaniem było trafienie z karabinu ASG do celu oddalonego o około 35m. Jak się później okazało, wcale nie było to takie proste!

Kolejnym, tym razem obowiązkowym punktem, był konkurs wiedzy o 1stCav eSport Club, dedykowany zwłaszcza dla nowych operatorów i rekrutów, aby przybliżyć im historie organizacji. Pytania były z różnych okresów z przedziału 12lat funkcjonowania, zwierające smaczki i ciekawostki.
W sobote było również podsumowanie zlotu oraz wręczanie nagród.

 
Niedziela


Ostatni dzień to głównie rozjazdy i ckliwe pożegnania. Zabieramy swoje rzeczy i oczekujemy kolejnego spotkania. Po powrocie do domu jeszcze tygodniami cytowane są najlepsze teksty, jak i obrazowane najśmieszniejsze sytuacje.

Tegoroczny 1stCav Weekend był bardzo bardzo urozmaicony, mimo drobnych problemów, udało się zrealizować plan prawie w stu procentach. Jedyne co pozostaje to oczekiwać kolejnego spotkania za rok.

___
Autor: Wilq

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.