Podsumowanie roku 2015 cz. I

Rozpoczęliśmy kwiecień, więc już najwyższy czas na przedstawienie podsumowania naszych działań z 2015 roku. Szczegółowe informacje m.in. na temat zmian, nowych tytułów, wyjazdów LAN i sponsorów znajdują się w tym newsie. Czy ubiegły rok był przełomowy dla 1stCav eSport Club

Zmiany na szczeblu Dowództwa Dywizji

W związku z rezygnacją wieloletniego Dowódcy Dywizji -  DonArdi w połowie lutego cała organizacja stanęła przed bardzo ważnym wyborem. Spośród kilku kandydatów na to stanowisko, wybrany został  Skull. Nowy Dowódca Dywizji, zaakceptowany przez Sztab 1stCav oraz Operatorów, pełni swoją rolę od 15 marca do dzisiaj.

Zmiany nie ominęły również Zarządu 1stCav - jego nowymi członkami zostali:  Skull Wilqmustaff oraz  UgerG. Nowe osoby zajęły miejsce zasłużonych Operatorów; aktualnie do Zarządu 1stCavnależą niezmiennie:  JACK oraz  Nexus.

Dodatkowo, pieczę nad projektami Logistyki aktualnie trzymają -  Wilq oraz  QuePasa^, jako odpowiednio: Szef Logistyki oraz Zastępca.
 

Sponsorzy

Jednym z głównych celów na 2015 rok było pozyskanie sponsorów, którzy wspomogą swoimi działaniami rozwój naszej organizacji. Dzięki czemu udało nawiązać współprace z dwoma serwisami Pukawka.pl oraz SkinJoker.com.


Pierwszym sponsorem została firma hostingowa Pukawka.pl, która mieści się w polskiej czołówce oferującej hosting serwerów gier oraz komunikatorów głosowych. Wspierając nas wysokiej jakości serwerami m.in. CS:GO.
 

SkinJoker to jeden z najpopularniejszych serwisów, który umożliwia grę typu "jackpot," korzystając ze skinów do broni używanych w CS:GO. W 2016 roku portal staje się coraz bardziej rozpoznawalny wśród graczy! Naszą współpracę mogliście poznać m.in. przy okazji konkursów, które organizowaliśmy wspólnie.
 

Partnerzy
 

Kluczowym partnerem w ubiegłym roku został Kinguin, czyli globalna platforma sprzedażowa, której przyświeca prosta idea: Oszczędzaj na każdej grze! Rozpoczęliśmy współpracę w ramach programu partnerskiego Kinguin Mafia


Kolejny partner - portal INGAMING. Oprócz samego pisania o esporcie w Polsce, wspomagają również wiele inicjatyw promujących zdrowe podejście do sportów elektronicznych. Na portalu znajdziemy m.in. komentarze autorów do bieżących wydarzeń dotyczących polskich graczy różnych gier.
 

ZdobywcyGier to grupa społecznościowa założona przez czwórkę znajomych, którzy od 3 lat wspólnie pracują nad materiałami dotyczącymi gier. Tworzą m.in. recenzje, pierwsze wrażenia, różne rankingi oraz komentują mecze e-sportowe.

Pod koniec roku nawiązaliśmy również współpracę z portalem Gametive. Forma serwisu ciągle się zmienia - aktualnie jest to społeczność zbudowana wokół popularnych gier e-sportowych - gracze wymieniają między sobą informacje na ich temat oraz inne newsy ze świata gier.

Odnośniki do stron www wszystkich naszych partnerów znajdziecie w prawym panelu naszej strony.


10 lat 1stCav eSport Club & jubileuszowy 1stCav Weekend 2015

 

W 2015 roku minęło 10 lat odkąd 1stCav został założony przez Poland SokoleOko Poland Alisa. Klan powstał 11 października 2005 r., pierwszy chrzest bojowy (mecz) odbył się 13 grudnia 2005 r.


Inauguracja obchodów zaczęła się na zlocie integracyjnym 1stCav Weekend w Dzierżąznej w dniach 05-07 czerwca, na którym odbywały się między innymi quizy ze znajomości historii organizacji, wiedzy na temat gier komputerowych oraz muzyki w nich zawartej. Był też tort okolicznościowy oraz rozdanie w związku z tym nagród, kubków, dyplomów oraz innych gadżetów.


Wraz z naszymi sponsorami i partnerami zorganizowaliśmy również giveway:
 


Konkursy

Zeszły rok był bardzo owocny jeśli chodzi o konkursy organizowane przez Kawalerzystów wraz z partnerami.

Pierwszą okazją do zorganizowania konkursu były obchody 10-lecia naszej organizacji, które dosyć hucznie obchodziliśmy. Przy współudziale KinguinSkinJoker i Pukawka zorganizowaliśmy giveaway z cennymi nagrodami w którym wzięło udział kilkaset osób, a do wygrania była, między innymi, hitowa gra 2015 roku - PRE-ORDER Star Wars Battlefront.

Po udanym konkursie z okazji 10-lecia 1stCav eSport Club poszliśmy za ciosem i z okazji Świąt Bożego Narodzenia również zorganizowaliśmy giveaway, tym razem wspólnie ze SkinJoker. Pula nagród, które były do wygrania to, bagatela, ponad 1500 zł, a do wygrania była między innymi paczka skinów do CS:GO, Rainbow Six Siege oraz sprzęt komputerowy. 

 Jako organizacja braliśmy również udział w mniejszych konkursach organizowanych głównie przez naszych streamerów i partnerów.

Rok 2016 zapowiada się jeszcze ciekawiej dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i facebooka - wtedy możecie mieć pewność, że będziecie na bieżąco.


To nie wszystko! Przygotowaliśmy jeszcze część II, która zostanie opublikowana w późniejszym terminie.

____
Projekt i wykonanie: Logistyka

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.