Współpraca z Kinguin

1stCav eSport Club rozpoczyna współpracę z Kinguin w ramach programu Kinguin Mafia. Ceny gier w tym serwisie są dopasowane do polskiego portfela, często spotkać można różne promocje!

Kinguin to globalna platforma sprzedażowa, której przyświeca prosta idea: Oszczędzaj na każdej grze! Od strategii po strzelanki - mają je wszystkie!Napędzani przez największa siłę sprawczą - miłość do gier - aktywnie działają także na scenie e-sportowej. Współpracują z najlepszymi graczami, organizacjami i drużynami, tworząc niesamowite wydarzenia, które stają się nieodłączną częścią e-sportowego świata.

Oto jak komentuje podjęcie współpracy z Kinguin członek Zarządu 1stCav - Poland Albert "mustaff" Sendrowicz:

 

Jako członek Zarządu 1stCav eSport Club mogę oficjalnie z dumą poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Kinguin. Chyba większości osób, która miała jakąkolwiek styczność z e-sportem czy chociażby z grami komputerowymi ich dobrze zna i nie muszę ich przedstawiać. Współpracują z największymi organizacjami i drużynami e-sportowymi, więc to również świadczy o ich marce i renomie w świecie e-sportu. Liczymy, że współpraca, która jest dopiero na początku swojej drogi, będzie długa i owocna dla obydwu stron. Śledźcie na bieżąco naszą stronę internetową i profil na FB, a niebawem więcej niespodzianek.
 

Miłych zakupów!

YouTube
Twitch

Socials

 
Facebook

Ostatnie mecze

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.