Cracow Game Days 2017

W dniach 12 i 13 sierpnia w Krakowie przy ul. Galicyjskiej w EXPO, odbyły się targi CDG2017. Oto krótka relacja z wydarzenia naszego redaktora. 
 

Na miejscu można było odwiedzić liczne stoiska przygotowane przez wystawców takich jak, m.in: MSI, GEAR SPC, XBOX, Amso, ArenaVr, Techland, Valkiria net, Komputronik, Cenega, Optims.

  

Testowałem chociażby mocarne komputery od Optimusa, laptopy gamingowe od Amso oraz fotele od SPC. Ciekawą opcją była możliwość wypróbowania technologii VR oraz symulatora jazdy samochodem.


Nie zabrakło także strefy retro, gdzie mogliśmy znaleźć, wszystkim znane, komputery starszego typu z kultowymi grami, takimi jak: Mario, Gta, Wolfenstein 3D i wiele innych.

  

Warto wspomnieć jeszcze o turnieju finałowym PES 2017 (indywidualnym oraz drużynowym), organizowany przez Techland. Turniej był na wysokim poziomie i zgromadził bardzo dużą widownię.
 

Podsumowując, bardzo dobrze bawiłem się na Cracow Game Days.  Była to pierwsza edycja tych targów w Krakowie. Cieszę się, że takie inicjatywy są organizowane w moim mieście!

____
Text by Tarthas
Wejście na imprezę zostało zapewnione przez Organizatorów.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.