Diler na Festiwalu Fantastyki FALKON!

W dniach 4-6 listopada ekipa 1stCav eSport Club, na czele z uczestnikiem turnieju Hearthstone - Dilerem, odwiedziła festwial Falkon w Lublinie. Jak poszło naszemu zawodnikowi i jak się bawiliśmy?

W tym roku XVII Ogólnopolski Festiwal Fantastyki Falkon odwiedziło aż 9500 osób. Falkon jest to coroczny konwent, na który zjeżdżają ludzie z całej Polski (i nie tylko!). Wśród atrakcji m.in. turnieje gier, planszówki, pokazy cosplayu. Lublin odwiedziliśmy grupą:

  

W turnieju Hearthstone wziął udział  Diler, który ostatecznie uplasował się w TOP 8 najlepszych graczy. Oto co ma do powiedzenia na temat swojego wyniku:

Na falkonie było świetnie, fajny konwent, wspaniali ludzie, wiele atrakcji, granie do 5 rano w planszówki i ładne cosplayerki :). Co do samego turnieju, to skończyłem w top8, przez co nie mam czego świętować, ale na pewno też nie mam się czego wstydzić. Nagrody, organizacja, a także poziom rozgrywek był na wysokim poziomie, zdarzyły się wady techniczne, przez co były małe opóźnienia, ale to naturalne, że takie "cusie" mogą mieć miejsce.

 
 
LINK do drabinki

Na turniej przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski, także TOP 8 z pewnością jest wynikiem, który dobrze rokuje na przyszłość!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.