1stCav Weekend 2015 - jak było?

Szczególne wydarzenia mają to do siebie, że szybko zapadają w pamięć. Tegoroczny 1stCav Weekend na pewno do takich się zalicza! Świętowanie 10-lecia istnienia organizacji odbyło się w Dzierżąźnie (k. Łodzi) i  trwało od 4 do 7 czerwca. 

W tym roku znowu odwiedziliśmy ośrodek w Dzierżąźnie, który jest nam dobrze znany z poprzednich edycji 1stCav Weekend: byliśmy tam również w latach 2007, 2011, 2012, 2013 i 2014. Nasi Operatorzy pochodzą z różnych części Polski (i nie tylko!) dlatego miejsce położone w Polsce centralnej wydaje się najbardziej optymalną opcją dla każdego.  

To w tym miejscu został nagrany filmik promocyjny 1stCav eSport Club (zlot z 2007 roku) 

 

Spotkanie odbyło się w gronie ponad 30 osób, głównie obecnie aktywnych Operatorów; rezerwiści jednak też nie zawiedli i kilku z nich również się pojawiło. Niektórzy nawet postanowili zabrać ze sobą swoich najbliższych ;). Pierwszy raz wypróbowaliśmy możliwość przyjechania dzień wcześniej na zlot - okazało się to znakomitym pomysłem i za rok również wielu Operatorów skorzysta z takiej możliwości.

Wśród atrakcji warto wyliczyć m.in. zawody sportowe, oficjalne obchody 10-lecia, różne konkursy, rozdawane dyplomy i nagrody. Dodatkowo pokaz udzielania pierwszej pomocy (praktyczny!) zorganizowany przez ratowników medycznych. Na szczęście dopisała nie tylko frekwencja, lecz również wspaniała pogoda. Jak na początek czerwca, wcale nie można było narzekać.

Na koniec tej krótkiej relacji komentarze samych Operatorów na temat 1stCav Weekend 2015

Relacja, którą nadesłał Zastępca Dowócy Dywizji - Poland mustaff

Kolejny, drugi już zlot 1stCav na którym byłem obecny. Nie mogę się doczekać kolejnego, kiedy znów zobaczę "głosy z TS" na żywo i spędzimy te kilka dni na miłej integracji. Tegoroczny zlot był wyjątkowy, między innymi dlatego, że jubileuszowy - świętowaliśmy 10 lat istnienia naszej organizacji. Nie zabrakło z tej okazji ciepłych słów, dyplomów, upominków przygotowanych specjalnie na 10-lecie czy też "salwy" wykonanej przy pomocy szampanów. Liczne gry, zabawy i konkursy uświetniły te 3 dni spotkania - mecze piłki siatkowej, piłki nożnej, konkurs wiedzy z historii 1stCav, konkurs ze znajomości muzyki z gier, pokaz pierwszej pomocy czy też bieg po specjalnie przygotowanym torze to tylko część atrakcji, która Nam towarzyszyła! Ten zlot był również wyjątkowy pod względem integracji...wszyscy bawili się wspólnie, spędzali czas przy jednym stole, rozmawiali, wspominali to było coś na prawdę wyjątkowego czego nie da się spotkać w innych organizacjach tego typu. Dzięki za te kilka dni dobrej zabawy i do zobaczenia kolejnym razem!


Komentarz od wieloletniego Operatora - Poland Liban:

Coroczny 1stCav weekend jest dla mnie pozycją obowiązkową w kalendarzu wyjazdów. Od 5 lat bycia operatorem ani razu nie opuściłem tego wydarzenia. Tego roczny zlot uważam za jeden z lepszy, nie chodzi nawet o sam fakt 10lecia 1stcav, lecz o panującą atmosferę i wspaniałych ludzi którzy się zjawili. Nie brakowało wrażeń pod postacią konkursów, gier, szkolenia pierwszej pomocy jak i nocnych posiedzeń przy plaszówkach czy rozmowie. Wszystko przybrane dobrym humorem. I najważniejsze, w końcu głosy z mojej głowy stały się ludźmi z krwi i kości!


Ciekawe czy spotkamy się za kolejne 10 lat w tym samym gronie i miejscu... ;)

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.