Dzisiaj jest 18 kwie 2024, o 17:12
Quick search
Forums: Topics: Users:

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Captain
Captain
Awatar użytkownika

Czołem żołnierze. Potrzebuję waszej pomocy w wyborze aparatu.

Problem jest taki że kompletnie nie mam pojęcia na co zwracać uwagę, co jest dobre, co nie, suche liczby nic mi nie mówią. Do tej pory korzystałem z kompaktów. Więc wymagania moje są następujące :

- dość szybka reakcja
- ładne zdjęcia

Generalnie ma to służyć jako zrobienie pamiątki do rodzinnego albumu. Nie mam czasu aby siedzieć i przerabiać (poprawiać?) zdjęcia więc chciałbym aby były dość ładne :) Praktycznie zdjęć nie drukuję, wszystko przeglądam elektronicznie.
I tu pada pytanie : kompakt czy lustrzanka? Aparat chcę zabierać na jakieś wypady aby je upamiętnić, nie chcę nosić toreb z akcesoriami, tylko włączyć i zrobić fajne zdjęcie. Trzymałem parę lustrzanek w rękach, generalnie nie przeszkadza mi ich wielkość, ale do tego obiektyw i np. już na plaży będzie się rzucał w oczy dla potencjalnego innego właściciela. Ale czy lustrzanką zrobię naprawdę rażąco lepsze jakościowo zdjęcia? Proszę was o radę, najlepiej z jakimiś linkami, co możecie polecić, co się nadaje do robienia rodzinnych zdjęć itd.

Budżet : 2500 zł (+-200)

Spocznij. :palacz:

First Lieutenant
First Lieutenant

Na twoim miejscu nie kupował bym lustrzanki. Szkoda pieniędzy bo nie wykorzystasz tego co ona oferuje. Lepiej kupić kompakta. Nie wiem dokładnie jakiego, bo bardziej znam się na lustrzankach. Na cyfrowe.pl masz opinie kupujących i fajne ceny. W dodatku obsługa tam jest super. Doradzą i odpowiedzą na każdego maila.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00