Dzisiaj jest 30 maja 2024, o 23:56
Quick search
Forums: Topics: Users:

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Corporal
Corporal

Podziękował: 3 razy
Wyslalem moje "CV" na forum WT

Nick w grze: janosiqq

Czy posiadasz ts3?: tak

Posiadasz sprawny mikrofon?: tak

Ery w nacjach(samoloty) USA/GER/ZSRR/UK/japan: 3/3(FW w 4 erze odkryty, choc nie kupiony(szekle sa)/1(nie gram ruskimi)/3/3

Ery w nacjach (czołgi) USA/GER/ZSRR/UK: 0/3/0/0

Dodatkowe uwagi: Po pierwsze primo - mam swoje lata i swoje obowiazki. Zonaty, dzieciaty. W tygodniu pracuje na nocki, poki co poniedzialek-piatek (godziny rozne), wiec koncze 0400-0800 i wtedy jestem w stanie chwile, badz dluzsza chwile pograc. Weekendy wolne, choc i tu moje preferencje to godziny nocne, badz wczesno ranne ;).

Po drugie primo - Glownie latam. Probowalem swoich sil w czolgach, ale chyba silne przyzwyczajenia z konkurencji daja znac o sobie i nie ogarniam czolgunow, choc ostatnio odnalazlem sie (i podoba mi sie) w grze op-lotkami.

Po trzecie primo...ultimo - Gram glownie AB. Od wielkiego dzwona RB, ale tam za duzo nudy w postaci wbicia wysokosci..... a potem i tak, ktos mie sciaga przy pierwszym podejsciu :/

Szczerze, to szukam kogos, kto podszkoli mnie w sztuce pilotarzu. Teorie znam. Z praktyka bywa roznie z przewaga na roznie. Probowalem swoich sil w 303. Nie moge powiedziec o chlopakach zlego slowa, bo treningi byly w tygodniu, gdzie ja w robocie :/, badz tez ludki graly na innych erach. Nie bylo nam po drodze ;) Chetnie polatlbym z kims, kto wytlumaczy role skrzydlowego w praktyce (aroano ja skrzydlowy, badz ja lider), podszkoli w manewrach......Szukam bratnich dusz do polatania ;)....pogadania.....ot co

Mam ciety jezyk, czarny humor, ale zawsze gram druzynowo. Wole poswiecic siebie, by druzyna miala wiekszy pozytek, badz tez wejsc w beznadziejna akcje, by ziomal mogl przezyc. Zdecydowanie jestem graczem druzynowym ;)

Odpowiedzial na nie Master, co jak juz mu powiedzialem, bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem ;). Chcialbym wstapic w szeregi klanu, ktory podszkoli mnie w pilotazu (bez wzgledu na jezyk ;) ).

Kiedys gralem namietnie w Americas army 2, pozniej 3. 4 niestety nie podpasowala mi.
Posiadam CS-go, ale nie gram. Byc moze zaczne. Moj syn gra duzo w to soc ;).
Gram rowniez w LOL-a na pozycji jungle-mid ale niestety slabo mi idzie.

Tyle jezeli chodzi o mnie.

Pozdrawiam cieplo i mam nadzieje, ze bedzie sie nam razem dobrze wspolpracowalo, jezeli oczywiscie przygarniecie m,nie pod swoje skrzydla.

Pozdrawiam cieplo

HEJ

Janosiqq

SALUT

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00