EsportWorks Cup – charytatywny turniej dla Rysia

Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym turnieju StarCraft 2 poświęconemu choremu Rysiowi.

Kilka miesięcy temu życiem Karoliny i Patryka wstrząsnęła wiadomość o nowotworze ich oczka w głowie - synka Rysia. Neuroblastoma w IV stadium z amplifikacją genu N-myc źle rokuje a większość konwencjonalnych terapii, niestety nie przynosi zamierzonych efektów, poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i metod leczenia nie należy do prostych i tanich. Już samo poszukiwanie kliniki, która podjęłaby się leczenia małego Rysia jest bardzo kosztowne.

Polska społeczność graczy SC2 to fantastyczni ludzie i nie mogli przejść obojętnie obok takiej tragedii. Postanowili zorganizować turniej wraz z wsparciem Netwars.pl, Matcherino, Online Sports Championships, Comrade Gaming oraz EsportWorks, podczas którego wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz fundacji, która stara się wspierać małego Rysia oraz jego rodziców w walce z nowotworem.

Całą tą akcję oraz turniej zaplanowano na 13 października 2018 na godzinę 19:00 dla 64 graczy, na europejskim serwerze Battle.net. Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na kanale NetWars, a o komentarz zadba Michał "Zedd" Bogacz. 

Zachęcamy do wzięcia udziału aby pomóc małemu Rysiowi.

Link do rejestracji w turnieju: klik!

Strona fundacji: KawałekNieba.pl

Strona poświęcona jego walce z chorobą: Facebook

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.