Warsaw Games Show już w przyszłym miesiącu!

Warsaw Games Show by Warsaw Comic Con odbędzie się już za miesiąc.Targi Warsaw Games Show odbędą się 26-28 października w Ptak Warsaw Expo i będą połączone z festiwalem popkultury Warsaw Comic Con.

Oprócz samych targów gier – stref wolnego grania, spotkań z twórcami, premier, gamingowych atrakcji i konkursów – czeka masa atrakcji festiwalu Warsaw Comic Con. Z pewnością nie ominą Was spotkania z pisarzami, jak Andrzej Pilipiuk, Michał Gołkowski i Piotr Langenfeld. Kinomaniacy i miłośnicy seriali mogą liczyć na rzeszę aktorów znanych tytułów: Władca Pierścieni, Hobbit, Gra o tron, Pamiętniki wampirów, Sherlock, Wikingowie czy Stranger Things. Podczas Warsaw Comic Conu 17 międzynarodowych gwiazd weźmie udział w panelach Q&A, a także w sesjach fotograficznych i autografowych.

Czas umilą Wam strefy cosplayu i komiksu. Będziecie mogli podziwiać wystawę oryginalnych rekwizytów filmowych oraz figur stalowych – włącznie z repliką tronu z Gry o Tron! Strefa LEGO będzie otwarta zarówno dla najmłodszych, jak i starszych wiernych fanów, tych drugich z pewnością zaciekawi Sokół Millennium złożony z ponad 7500 elementów.

Organizatorzy nie zapomnieli o fanach militariów. Wystawy modeli, kolekcje WoT’a i World of Warships, dioramy i makiety przedstawiające historyczne pola bitew, a do tego konkursy, dodatkowe atrakcje i oferta nowości w promocyjnych cenach.

Niezmotoryzowani będą mogli skorzystać z bezpłatnego dojazdu na imprezę – w trakcie trwania eventu będą kursować bezpłatne autobusy. W razie wątpliwości - wejściówki zakupione na WCC zapewnią Wam także dostęp do strefy WGS.

Serdecznie zapraszamy, widzimy się!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.