13 lat organizacji 1stCav eSport Club!

Nasza organizacja obchodzi już 13 urodziny!

Trudno nam w to uwierzyć, ale to już 13 lat naszej historii. Od 2005 roku stale gramy, rozwijamy się, wygrywamy mniejsze, większe turnieje, nadal działamy i nie zwalniamy tempa. Jesteśmy dumni, że pod naszą banderą mamy tak świetnych zawodników i jeszcze lepszych fanów!

Już niedługo pojawi się artykuł w którym to my, będziemy Wam wręczać prezenty! Bo to Wasze wsparcie i Wasz doping motywuje nas do dalszego działania.

Kilka słów z tej okazji od naszych członków:

Skull:

"To duży powód do dumy, widząc jak pomysły oraz praca wielu osób przyłożyła się do rozwoju 1stCav eSport Club. Dzięki czemu możemy świętować nasze 13-lecie. Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Naszym byłym i obecnym operatorom, założycielom, logistyce, zarządowi oraz naszym kibicom."

Go7hMoG:
 

"Bardzo się cieszę, że 1stCav istnieje już 13 lat i dalej się rozwija. Przyznam jednak, że wcale mnie to nie dziwi. To nie jest zwykła organizacja e-sportowa, ale przede wszystkim dobrze zorganizowana społeczność ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania. 

Do 1stCav dołączyłem w roku 2007, a w latach 2009-2011 miałem zaszczyt pełnić funkcję Dowódcy Dywizji. Przez ten czas poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi spędziłem setki godzin online, podczas LAN’ów i imprez e-sportowych. Z niektórymi mam kontakt nawet do dziś. 

Pomimo, że nie mam już zbyt wiele czasu ze względu na obowiązki rodzinne i służbowe, zaglądam od czasu do czasu na forum i stronę www. Pozytywnie zaskoczyła mnie realizacja pomysłów na pozyskanie dodatkowych źródeł finansowania (Patronite, 1stCav Shop) decentralizacja zarządzania i podział odpowiedzialności pomiędzy poszczególnych przedstawicieli Zarządu i Sztabu. Podoba mi się też obecna strona internetowa, nowe logo i nowy wzór koszulek. 

Z okazji 13 urodzin życzę wszystkim operatorom 1stCav eSport Club, aby kolejne lata były przynajmniej tak dobre jak miniony. Mam nadzieję, że uda mi się wpaść do Was jeszcze kiedyś na 1stCav Weekend."

 
Mustaff:
 
"W 1stCav już od 2010 roku, mija właśnie 8 lat mojej obecności w organizacji. Przez te wszystkie lata poznałem bardzo dużo osób o których istnieniu bez 1stCav nawet bym nie wiedział, a teraz traktuje ich jak swoją wielką rodzinę. Biorąc pod uwagę historię, strukturę i wewnętrzne wartości, które przyświecają nam wszystkim jesteśmy ewenementem na skalę światową o czym bardzo dobrze świadczy te 13 lat nieprzerwanej działalności z większymi i mniejszymi sukcesami. Sam zaczynałem jako Rekrut, a w tym momencie jestem Zastępcą Dowódcy Dywizji i Członkiem Zarządu Organizacji i taka długa droga od najniższego stopnia najlepiej uczy pokory i szacunku dla tej organizacji i jej operatorów. Trzymam kciuki i sam będę robił wszystko, żeby ta organizacja przetrwała jak najdłużej. Hooah!"
 
Serphiot:
 
"To już 13 lat, niby pechowa liczba a dala tyle szczęścia. Ja liczyłem do 5 dalej to już jak w rodzinie.
Lata mijają a my działamy dalej z ludźmi poznanymi lata temu i tymi dopiero rozpoczynającymi przygodę z 1stCav eSport Club .Dla mnie symbol dobrej wspólnej zabawy"
 
Gandi:
 
"Do organizacji dołączyłem jako rekrut Rainbow Six: Siege w marcu 2016 roku. Samo granie nie było jedynym powodem. 1stCav eSport Club to klub z tradycjami i historią, których ciężko szukać gdzie indziej, jednak przede wszystkim to ludzie, którzy tworzą wspaniałą społeczność."
 
Komoter:
 
"1stCav to pierwsza i jedyna organizacje esportowa do której dołączyłem i ( nadal jestem ). Przez ten okres 11 lat poznałem sporo wspaniałych ludzi wirtualnie i dzięki zlotom też realnie.
Były wzloty i upadki, chwile zwątpienia i zadowolenia, ale atmosfera, jaka tu jest i ludzie, z którymi mam do tej pory kontakt nie daje powodów do odchodzenia.
Dziś liczę na to, że 13 będzie szczęśliwą rocznicą i doczekamy się 15-lecia. Praca, jaka była i jest włożona w utrzymanie całości, jest godna naśladowania."
 
Liban:
 
"Po prawie 9 latach w strukturach 1stCav śmiało mogę powiedzieć, że to nie jest zwykła organizacja gamingowa. Dla osób z zewnątrz może to wyglądać jakoby było to zrzeszenie ludzi którzy spotykają się w Internecie by grać wspólnie w gry.
1stCav to niesamowita społeczność, która od lat daję swoim operatorom wiele możliwości.
Począwszy od zwykłego wspólnego granie oraz możliwość rozwija swoich zainteresowani e-sportowych po przez nawiązywania nowych znajomości. I tutaj chciałbym się zatrzymać na chwilę dłużej. Organizacja 1stCav to przede wszystkim ludzie, dużo wspaniałych ludzi którzy dzięki tej organizacji mieli okazje się poznać i nie mało kiedy związać swoje życie na długie lata.
Przez pryzmat tych 9 lat bycia mniej i bardziej aktywnym operatorem jestem szczęśliwy, że mogłem tu trafić i poznać już nie tylko kolegów z którymi gram w gry, ale również serdecznych znajomych oraz przyjaciół na całe życie, którzy mimo odległości która nas dzieli zawsze pomogą i wesprą w trudnych chwilach."
 
Alex:
 
"To już 13 lat 1stCav? Czas leci i nawet się nie zorientowałem kiedy te lata minęły. Jak przychodziłem w 2009r jako młody syneczek, zaczynałem dopiero przygodę z grą sieciową. Nie miałem żadnego doświadczenie w e-sporcie. 1stCav dał mi okazję poznać wspaniałych ludzi którzy można powiedzieć, że wychowali mnie w świecie gier multiplayer. Do dzisiaj mam dobry kontakt z Tymi ludźmi z którymi wspaniale jest znowu wspólnie powalczyć na serwerach, a już nie mówię o spotkaniu się na corocznym zlocie. Podsumowując to 1stCav jest całą moją historią w e-sporcie można stwierdzić że nawet taką rodziną."
 
Od siebie jako dowódcy dywizji League of Legends, który jest w organizacji od około pół roku mogę dodać, że to świetne miejsce do rozwijania swoich umiejętności oraz poznania wspaniałych osób które zawsze podadzą pomocną dłoń.
 

Świętujmy razem! 100 lat, niech żyje kawaleria!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.