1stCav Weekend 2018 – podsumowanie

W ubiegłą niedzielę zakończył się trzynasty już, oficjalny zlot 1stCav eSport Club. Wydarzenie odbywało się jak co roku w Dzierżąźnie, gdzie byliśmy gośćmi Gminnego Centrum Kultury. Na tegorocznej edycji pojawiło się 49 osób.



Prawidłowa część imprezy wyznaczona była na czas od czwartku 31.05.2018 do niedzieli 3.06.2018, jednak większość uczestników przybyła już w środę, na dodatkowy dzień, tj. 30.05.2018.

Środa
Dzień przyjazdów i gorących powitań. Tego dnia odbyło się zakwaterowanie, a także pierwsza coroczna integracja w postaci wspólnego grillowania. Pogoda dopisywała, a urlopowe humory pozwalały cieszyć się znakomitym towarzystwem! 

Czwartek
Drugiego dnia odbył się turniej darta przeprowadzany w systemie 101 (i prowadzony przez Serphiot’a oraz mor.Win'a), a zaraz potem wszyscy udali się na mecz piłki nożnej - pod czujnym okiem sędziego Gandi’ego. Był to zdecydowanie czas spędzony aktywnie i na dobrej zabawie.


Po meczu rozpoczęło się oficjalne otwarcie zlotu. Jak zwykle operatorzy zebrali się pod sceną w klubowych strojach, aby wysłuchać Zarządu 1stCav eSport Club – przemawiali Skull, Mustaff oraz Vumn. Omówione zostały najważniejsze kwestie zlotu, takie jak: plan imprezy, a także zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa.


Na zakończenie dnia, ku uciesze znacznej części uczestników, zorganizowany został specjalny czas na gry planszowe – pod przewodnictwem Ludo oraz Krolik’a.



Piątek
Niestety, piątek rozpoczął się od powtórki zawodu z zeszłego roku, ponieważ szkolenie z pierwszej pomocy i na tej edycji nie mogło się odbyć z racji braku medyków. Czas ten został wykorzystany na rozegranie finału w darta.


Dzięki współpracy operatorów (zbiórce pieniędzy) zakupione zostało przenośne boisko do siatkówki co umożliwiło na rozegranie turnieju. W rozgrywkach brało udział pięć drużyn, a reszta uczestników zlotu dopingowała swoich faworytów bacznie obserwując mecz z dystansu. 


Piątkowy wieczór był wolny, a operatorzy spędzili go na pogaduszkach, wspólnym grillowaniu, a także rozgrywce w imprezowe gry planszowe.

Sobota
Przedostatni dzień rozpoczął konkurs strzelecki, prowadzony przez ubranych w mundury i pełen sprzęt chłopaków z grupy SGO Huragan.


Konkurs podzielony był na trzy etapy w których należało strzelać z odpowiednich broni ASG – pistoletu, karabinu szturmowego oraz karabinu wyborowego. Niestety, ku niezadowoleniu zarówno prowadzących jak i uczestników, konkurs został w połowie przerwany przez ośrodek. W trakcie trwającego zlotu ośrodek, w którym organizowany był zlot, zorganizował inną imprezę, która kolidowała z miejscem konkursu, przez co byliśmy zmuszeni go przerwać i nie mogliśmy pozwolić sobie na dokończenie go w późniejszym czasie.


Po południu, wyrzucając z głowy wcześniejszy zawód, przystąpiliśmy do konkursu wiedzy o 1stCav zorganizowanego przez Mustaff’a. Konkurs odbył się w formie papierowej, a na jego wypełnienie dostaliśmy około piętnastu minut. Pytania dotyczyły różnych części struktur oraz okresów działalności 1stCav eSport Club.


Zaraz po konkursie odbyło się rozdanie dyplomów i nagród – główną nagrodę (puchar MVP zlotu 2018) zgarnął AleX, za najlepsze zsumowane wyniki ze wszystkich konkurencji. Po rozdaniu rozpoczęła się loteria z nagrodami sygnowanymi logiem klubu, takimi jak: kubki, podkładki, smycze. Główną nagrodą był dysk SSD, który udało zgarnąć się Cubis’owi. 


Późnym popołudniem odbyła się gra integracyjna – pajęczyna. Dostarczyła ona mnóstwo frajdy zarówno uczestnikom jak i obserwatorom (prowadził Serphiot). 



Dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem świętując udany zlot i świetnie spędzony czas. 

Niedziela

Ostatni dzień nigdy nie należał do najlepszych – tak też było i tym razem. Wszyscy zabierają swoje rzeczy, żegnają się i oczekują kolejnego spotkania. Po powrocie do domu wspominki będą trwały jeszcze długi czas.

1stCav Weekend 2018 jak co roku pozwala na spędzenie wspaniałego czasu ze znajomymi – już nie tylko z internetu. Wszyscy z nostalgią wspominamy początki internetowych znajomości i cieszymy się, kiedy widzimy dokąd to zaszło. Pozostaje oczekiwać kolejnego spotkania, które z pewnością będzie miało miejsce za rok.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.