1stCav Weekend 2018 – podsumowanie

W ubiegłą niedzielę zakończył się trzynasty już, oficjalny zlot 1stCav eSport Club. Wydarzenie odbywało się jak co roku w Dzierżąźnie, gdzie byliśmy gośćmi Gminnego Centrum Kultury. Na tegorocznej edycji pojawiło się 49 osób.Prawidłowa część imprezy wyznaczona była na czas od czwartku 31.05.2018 do niedzieli 3.06.2018, jednak większość uczestników przybyła już w środę, na dodatkowy dzień, tj. 30.05.2018.

Środa
Dzień przyjazdów i gorących powitań. Tego dnia odbyło się zakwaterowanie, a także pierwsza coroczna integracja w postaci wspólnego grillowania. Pogoda dopisywała, a urlopowe humory pozwalały cieszyć się znakomitym towarzystwem! 

Czwartek
Drugiego dnia odbył się turniej darta przeprowadzany w systemie 101 (i prowadzony przez Serphiot’a oraz mor.Win'a), a zaraz potem wszyscy udali się na mecz piłki nożnej - pod czujnym okiem sędziego Gandi’ego. Był to zdecydowanie czas spędzony aktywnie i na dobrej zabawie.


Po meczu rozpoczęło się oficjalne otwarcie zlotu. Jak zwykle operatorzy zebrali się pod sceną w klubowych strojach, aby wysłuchać Zarządu 1stCav eSport Club – przemawiali Skull, Mustaff oraz Vumn. Omówione zostały najważniejsze kwestie zlotu, takie jak: plan imprezy, a także zasady uczestnictwa i bezpieczeństwa.


Na zakończenie dnia, ku uciesze znacznej części uczestników, zorganizowany został specjalny czas na gry planszowe – pod przewodnictwem Ludo oraz Krolik’a.Piątek
Niestety, piątek rozpoczął się od powtórki zawodu z zeszłego roku, ponieważ szkolenie z pierwszej pomocy i na tej edycji nie mogło się odbyć z racji braku medyków. Czas ten został wykorzystany na rozegranie finału w darta.


Dzięki współpracy operatorów (zbiórce pieniędzy) zakupione zostało przenośne boisko do siatkówki co umożliwiło na rozegranie turnieju. W rozgrywkach brało udział pięć drużyn, a reszta uczestników zlotu dopingowała swoich faworytów bacznie obserwując mecz z dystansu. 


Piątkowy wieczór był wolny, a operatorzy spędzili go na pogaduszkach, wspólnym grillowaniu, a także rozgrywce w imprezowe gry planszowe.

Sobota
Przedostatni dzień rozpoczął konkurs strzelecki, prowadzony przez ubranych w mundury i pełen sprzęt chłopaków z grupy SGO Huragan.


Konkurs podzielony był na trzy etapy w których należało strzelać z odpowiednich broni ASG – pistoletu, karabinu szturmowego oraz karabinu wyborowego. Niestety, ku niezadowoleniu zarówno prowadzących jak i uczestników, konkurs został w połowie przerwany przez ośrodek. W trakcie trwającego zlotu ośrodek, w którym organizowany był zlot, zorganizował inną imprezę, która kolidowała z miejscem konkursu, przez co byliśmy zmuszeni go przerwać i nie mogliśmy pozwolić sobie na dokończenie go w późniejszym czasie.


Po południu, wyrzucając z głowy wcześniejszy zawód, przystąpiliśmy do konkursu wiedzy o 1stCav zorganizowanego przez Mustaff’a. Konkurs odbył się w formie papierowej, a na jego wypełnienie dostaliśmy około piętnastu minut. Pytania dotyczyły różnych części struktur oraz okresów działalności 1stCav eSport Club.


Zaraz po konkursie odbyło się rozdanie dyplomów i nagród – główną nagrodę (puchar MVP zlotu 2018) zgarnął AleX, za najlepsze zsumowane wyniki ze wszystkich konkurencji. Po rozdaniu rozpoczęła się loteria z nagrodami sygnowanymi logiem klubu, takimi jak: kubki, podkładki, smycze. Główną nagrodą był dysk SSD, który udało zgarnąć się Cubis’owi. 


Późnym popołudniem odbyła się gra integracyjna – pajęczyna. Dostarczyła ona mnóstwo frajdy zarówno uczestnikom jak i obserwatorom (prowadził Serphiot). Dzień zakończyliśmy wspólnym ogniskiem świętując udany zlot i świetnie spędzony czas. 

Niedziela

Ostatni dzień nigdy nie należał do najlepszych – tak też było i tym razem. Wszyscy zabierają swoje rzeczy, żegnają się i oczekują kolejnego spotkania. Po powrocie do domu wspominki będą trwały jeszcze długi czas.

1stCav Weekend 2018 jak co roku pozwala na spędzenie wspaniałego czasu ze znajomymi – już nie tylko z internetu. Wszyscy z nostalgią wspominamy początki internetowych znajomości i cieszymy się, kiedy widzimy dokąd to zaszło. Pozostaje oczekiwać kolejnego spotkania, które z pewnością będzie miało miejsce za rok.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.