1stCavCup: Starcraft 2 – Finał #1 [Luty] – Podsumowanie.

Podsumowanie pierwszego finału miesiąca turnieju 1stCavCup: Starcraft 2.
Pierwszy finał miesiąca 1stCavCup dobiegł końca! 

Ośmiu graczy, którzy wyłonieni zostali w turniejach kwalifikacyjnych, podjęło walkę o podium w lutowym finale 1stCavCup: Starcraft 2. Zasłużone pierwsze miejsce, za bezbłędne przejście przez całą tabelę wygranych – pokonując każdego przeciwnika 2:0 – oraz pokonanie 3:0 Snoxtar’a, zawodnika startującego w turnieju z ramienia 1stCav eSport Club, przypadło Romson’owi. Drugie miejsce przypada Snoxtar’owi, który przegrał swoją pierwszą grę w tabeli wygranych, jednak w tabeli przegranych skutecznie wygrywając wszystkie mecze 2:0 dotarł do półfinału w którym wygrał 2:1 z graczem LaussPompka, któremu w związku z czym przypadło 3 miejsce. Podsumowując, wyniki oraz nagrody przedstawiają się następująco:

Pierwsze miejsce: Romson | Nagroda: 25 euro do wydania na Kinguin.net
Drugie miejsce: [1stCav] Snoxtar | Nagroda: 15 euro do wydania na Kinguin.net
Trzecie miejsce: LaussPompka | Nagroda: 5 euro do wydania na Kinguin.net

Drabinka turniejowa do wglądu: http://1stcavcup.challonge.com/pl/1stcavf1

Cały turniej trwał 3 i pół godziny, od 19:00 do 22:30. Podczas trwania streamu udało nam się pobić rekord oglądalności dla 1stCavCup, który aktualnie wynosi 104 oglądających! 

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Widzom za obecność, graczom za pokaz umiejętności i udział w turnieju, firmie Kinguin za świetne nagrody oraz NetWars za objęcie patronatem medialnym tego wydarzenia. Marcowe rozgrywki już niebawem zostaną ogłoszone, zapraszamy do śledzenia naszego facebooka po najświeższe informacje na ten temat!

Pozdrawiamy,
Administracja 1stCav.pl. 

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.