1stCav Weekend Winter 2018 - Podsumowanie

Pierwsza edycja zimowego zlotu 1stCav eSport Club dobiegła końca!


Na początku lutego zakończyła się pierwsza edycja zimowego zlotu 1stCav eSport Club. Lutowe wydarzenie miało miejsce w Bieczu, w ośrodku „Wczasy pod gruszą”. Mimo mniejszej frekwencji (17 osób), atmosfera wyjątkowo dopisywała i czas spędzony razem na pewno będziemy miło wspominać! 

Zlot rozpoczął się w piątek 2.02.2018, a koniec nastąpił w niedzielę 4.02.2018. 

Piątek

Pierwszy dzień przebiegł w spokojnej atmosferze. Były powitania, dyskusje i czas spędzony głównie „przy kominku” w iście biesiadnym stylu. Pogoda nas nie rozpieszczała, chociaż wspólnie ustaliliśmy, że dzięki solidnemu opadowi śniegu zimowy zlot został wdzięcznie ochrzczony, a widok za oknem zdecydowanie napawał radością. Pojawiły się również liczne potyczki przy grach planszowych, a także postanowiliśmy wykorzystać śnieg przed domkami do stworzenia cudu śnieżnej architektury – bałwana. Po całej akcji przystąpiliśmy do dalszej biesiady, a także wznowiliśmy planszówkowe potyczki!
Sobota

Na sobotę zaplanowaliśmy kulig, który niestety, przez problemy zdrowotne konia zatrudnionego do owego zadania, nie odbył się. W tej sytuacji ponownie uratowały nas świetne gry planszowe, a obiadową porą urządziliśmy sobie ognisko. Najedzeni i zadowoleni uczciliśmy udaną akcję spontanicznym grupowym zdjęciem – efekty możecie zobaczyć poniżej! 

Następną atrakcją była możliwość obrzucenia Dowódcy specjalnie spreparowanymi śnieżkami (odpowiednio wielkimi i ciężkimi). Całość została dokładnie udokumentowana – wyjątkowo dokładnie: gif

Wieczorową porą zgodnie stwierdziliśmy, że udany dzień powinniśmy skwitować doskonałym filmem – wybraliśmy agenta 007, po którym ekipa udała się spać. 
Niedziela

Ostatni dzień jak zwykle opiera się na rozjazdach i pożegnaniach. Każdy się pakuje, sprząta swoje rzeczy i cieszy się ostatnimi momentami rozmowy na żywo z ekipą, aż do następnego zlotu.

Pierwsza zimowa edycja 1stCav Weekend urozmaicona była głównie o nadającą jej niezapomniany klimat porę roku, mimo nieudanego kuligu udało nam się spędzić czas w wyśmienitej atmosferze, pozostaje jedynie oczekiwanie na letnie spotkanie! Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.