Dziękujemy za wspólne świętowanie urodzin 1stCav!

1stCav eSport Club obchodził swoje 12 urodziny. Zorganizowaliśmy dla Was z tej okazji konkurs, stream, a także wspólnie z Ragecase.gg giveaway - poznajcie wyniki!

 

Obchody tegorocznych urodzin 1stCav rozpoczął zorganizowany wraz z Ragecase.gg giveaway w którym, dla przypomnienia, do wygrania był: Star Wars Battlefront II za miejsce pierwsze, Huntsman Knife | Crimson Web (Field-Tested) za miejsce drugie oraz paczka gadżetów od 1stCav za miejsce trzecie. Wielkie gratulacje dla zwycięzców (kolejno 1, 2 i 3 miejsce): YySuchyy. Michal Z oraz MatAdam11. Wygranych prosimy o kontakt poprzez Facebooka 1stCav*. 

W sobotę 2 grudnia odbył się urodzinowy Strumyk który poprowadził dla Was Unforgivensin! Szczęśliwcy mieli możliwość zdobycia logowanego 1stCav kubka oraz gier H1Z1 i Overwatch. Wszystkim obecnym dziękujemy i zapraszamy na kolejne stream’y! 
Tego samego dnia, tj. 2 grudnia, na naszym profilu facebook’owym pojawił się urodzinowy konkurs. Waszym zadaniem było napisanie najbardziej gaming'owych życzeń urodzinowych. Serdecznymi, gaming’owymi życzeniami zdecydowanie wyróżnił się Adrian Bordzicki, któremu z radością wręczymy nagrodę niespodziankę. 

Na koniec trochę statystyk. Przez kilka dni zasięg postów związanych z urodzinami Kawalerii wyniósł 11 tyś. wyświetleń. Strona w tym czasie miała około 13 tyś. unikalnych wejść. Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się na odwiedzanie 1stCav.pl i mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadła Wam do gustu. 

Dziękujemy wszystkim za udział i obecność! Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy na kolejne konkursy i giveaway’e. W końcu gwiazdka już tuż tuż...

Z tego miejsca dziękujemy również osobom zaangażowanym w stworzenie tych wszystkich wydarzeń!

*Na zwycięzców czekamy 2 tygodnie. Informujemy, że po tym czasie odebranie nagrody nie będzie możliwe.

___________________

Tekst: Riser.

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.