Falkon 2018 - relacja

W dniach 12-14 października ekipa 1stCav eSport Club odwiedziła festiwal Falkon w Lublinie. Przeczytajcie o tym jak się bawili! 


Na Falkon, który kolejny raz objęliśmy Patronatem, wysłaliśmy kilku członków naszej organizacji. Oto relacja przygotowana przez jednego z członków wyprawy - Grzegorza "unforgivensin103" Koniuszewskiego:

Pierwsze atrakcje ruszyły o godzinie 15:00 co oficjalnie rozpoczęło tegoroczny Falkon. XIX Ogólnopolski Festiwal Fantastyki Falkon odbywał się w konwencji Słowiańskich Mitów, co widać było gołym okiem. Na wydarzenie licznie zjechali się ludzie z całej Polski. Pojawiło się sporo sławnych osób takich jak: Tomasz Knapik, Michał Gołkowski, Krzysztof Abramowski, Marek Baraniecki, Karolina Fedyk, a wymienieni to i tak nieliczna część z nich. Konwent mieścił się na terenie Targów oraz Szkoły Programowej. Obiekty są położone bardzo blisko siebie, więc nie było żadnego problemu z przedostaniem się z jednego do drugiego.
Całość konwentu była podzielona na bloki tematyczne: RPG, Literacki, Larpowy, Popkulturowy, Naukowy, Warsztatów, Mangi I Anime, Games Room oraz Dyżury Autografowe, dzięki czemu każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie - od wykładów, przez gry i zabawy, spotkania ze sławami aż po wszelkiego rodzaju konkursy. Dzięki tak bogatemu planowi atrakcji przez cały konwent można było bardzo dobrze zagospodarować sobie czas. Czy to w dzień czy w nocy widać było, że konwent jest pełen życia. 

Cały Festiwal Fantastyki przy pomocy wszystkich atrakcji upłynął bardzo szybko, a zarazem bardzo pozytywnie, ponieważ atmosfera wydarzenia wraz z ludźmi będącymi na nim była wręcz cudowna. Można było przymknąć oko na ilość pokonanych kilometrów potrzebnych aby dostać się do Lublina. Mimo zmęczenia po licznych godzinach spędzonych na konwencie i żalu, że dobiegł on już końca, opuszczaliśmy go z uśmiechami na twarzach i poczuciem dobrze spożytkowanego czasu. Gorąco zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Falkonu. Mamy nadzieję, że się na niej zobaczymy!Tegoroczny Falkon był jak najbardziej udaną imprezą. Zdecydowanie pojawimy się na niej również za rok.

Do zobaczenia! :) 

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.