Relacja z Warsaw Comic Con 2017 Fall Edition!

Jesienna edycja Warsaw Comic Con 2017 dobiegła końca – przygotowaliśmy dla Was krótkie imprezowe podsumowanie!Druga edycja growo-komiksowego eventu Warsaw Comic Con ponownie miała miejsce na halach Ptak EXPO. Podejście organizatorów już od początku mile zaskoczyło szczęśliwców z Warszawy, którzy ze względu na specjalnie przygotowany autokar mogli cieszyć się spokojnym (darmowym) dojazdem na miejsce imprezy. Przyjezdni nie musieli również martwić się powrotem, oddelegowane do tego autobusy nie tylko przywoziły na miejsce, ale także odwoziły uczestników z powrotem. 

Na odwiedzających czekała cała masa atrakcji, m.in: strefa gwiazd kina i seriali, strefa gości specjalnych, strefy tematyczne i strefa gier planszowych. W strefie gwiazd królowały takie osobistości jak: Pamela Anderson, Holland Roden, Michael Malarkey, Andrew Scott, Jack Gleeson, Vladimir Furdik, Daniel Portman i Gemma Whelan. Należy dodać, że gwiazd było znacznie więcej! 

Polskim gościem specjalnym został nie kto inny jak Tomasz Knapik, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Dodatkowo, nie zabrakło również osobistości ze świata komiksów, takich jak: Simon Bisley, Bogusław Polcha i Ilona Myszkowska. Ze świata cosplay’u pojawili się m.in.: Kairi, Issabel i Norge. Podczas eventu każdy uczestnik mógł odwiedzić kilka stref tematycznych: Star Wars, Doctor Who, Gra o tron, Wioska wikingów, Postapo czy Jurrasic Park. Czekało na nich wiele związanych z tymi uniwersami atrakcji. 


Na Warsaw Comic Con pojawiła się również strefa Blizzone. Było to specjalne miejsce dla fanów Blizzarda! Pełna paleta tytułów do ogrania. Jedną z dodatkowych atrakcji był sprzęt który testował zawartość genu X w ludzkim organizmie. Niektórzy śmiałkowie odważyli się na laboratoryjną próbę! Poza stacjonarnymi atrakcjami na terenie eventu przechadzały się postacie z gwiezdnych wojen, a także ekipa gopniki slav squad. Całość wydarzenia dopełniała możliwość zakupu fajnych tematycznych upominków. Dla każdego coś fajnego! 

Gorąco zapraszamy wszystkich na kolejną edycję Warsaw Comic Con, bo warto!

___________________

Tekst: unforgiven

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.