Nowa drużyna w Brygadzie Rainbow Six: Siege!

Z dniem dzisiejszym już oficjalnie możemy przedstawić nowy skład Rainbow Six: Siege, który będzie reprezentował 1stCav jako 53. Pułk 5 brygady.

Skład który pokazuje ogromną wolę walki i duży potencjał przyszedł do nas prosto z 28Black Esport. Jest to zespół, który swoją przygodę z Rainbow Six: Siege zaczynał na konsoli (XBOX). Od około 3 miesięcy walczą i trenują na platformie PC, gdzie już mają swoje pierwsze osiągnięcia, ale o nich niżej.

Skład prezentuje się następująco:

 Kacper "Major" Wiśniewski - Kapitan

 Igor "Foks" Klukacz

 Jakub "Ducky" Glinkowski

 Kacper "KaCpeR" Przybiński

 Daniel "Alibaba.-" Dytko

 

Krótki komentarz od Kapitana drużyny - Kacpra "Major" Wiśniewskiego:

Jako kapitan drużyny wcześniej znanej jako 28Black Esport, chciałbym podziękować organizacji 1stCav eSport Club za danie nam szansy i możliwości grania pod ich barwami. Choć nasz skład nie jest zbyt znany na Polskiej Scenie R6, to mamy nadzieje, że z pomocą 1stCav się to zmieni. Jesteśmy drużyną ciężko pracującą, która łatwo się nie poddaje. Na PC mamy już kilka osiągnięć m.in. ostatni Rookie League oraz parę turniejów od REDefined.

Drużyna będzie nas reprezentowała już w drugim sezonie Master League do którego pierwsze kwalifikacje ruszają już 9 kwietnia. Trzymamy kciuki i liczymy na dobrą postawę w tym najważniejszym wydarzeniu na polskiej scenie Rainbow Six: Siege!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.