Nowy skład 71. Pułku 7. Brygady Fortnite!

Obserwując coraz to większe zainteresowanie grami typu Battle Royale postanowiliśmy spróbować swoich sił na scenie Fortnite - jednego z najpopularniejszych tytułów 2018 roku! Nowa drużyna będzie reprezentować 1stCav eSport Club jako 71. Pułk 7. Brygady.

Skład 71. Pułku prezentuje się następująco:

 Dowódca: Andrzej "Kolek" Kołacki

 Krzysztof "Krzysiek8k" Kołacki
 Kamil "Demonzz11" Amrah
 Rafał "Shonics" Bączkowski
 Adrian "Fryzjer07" Niemirski
 Hubert "Deadlock_pl" Piątek 
 Krystian "Piorunochron" Kaniak

Kilka słów od wieloletniego operatora 1stCav - Andrzeja "Kolka" Kołeckiego, który podjął się poprowadzenia Brygady Fortnite w strukturach 1stCav:

Po kilku latach przerwy wracam do aktywnej gry pod banderą 1stCav eSport Club i jest mi niezmiernie miło, że Zarząd organizacji obdarzył mnie tak dużym zaufaniem. Udało mi się zebrać doświadczoną i mocną skillowo drużynę, która będzie w stanie walczyć z najlepszymi i zdobywać osiągnięcia. Jednocześnie informuję, że nie zamykamy rekrutacji i czekamy cały czas na kolejne formularze rekrutacyjne, mile widziane osoby w wieku +20, jednak jesteśmy w stanie zrobić wyjątek. Czekamy cały czas na większy rozwój rozgrywek e-sportowych na scenie Fortnite co będzie strzałem w dziesiątkę biorąc pod uwagę popularność tej gry. Życzcie Nam powodzenia! 

Więcej informacji na temat postępów naszych drużyn będzie można zdobyć śledząc naszą stronę.

Życzymy powodzenia i liczymy na owocną współpracę!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.