Nowy skład 31. Pułku Counter Strike: Global Offensive

Szeregi 1stCav eSport Club zasila nowa drużyna CS:GO, która będzie nas reprezentować jako 31 pułk 3 Brygady.


Skład 31. Pułku prezentuje się następująco:


CzarO - Kapitan
 Haze
 KONDZIQ
 Krzysian
 Cysiu


Nasza drużyna swoje zmagania pod sztandarem 1stCav rozpoczęła w lidze UnitedLeague. Gdzie odnotowała inauguracyjne zwycięstwo, w pierwszym meczu pokonując 2:0 drużynę Żubyrs na mapach Cabble oraz Cache. W kolejnym meczu przeciwnikiem czarno-żółtych był zespół Spectrum Aquanallis. Po zaciętej rywalizacji na mapach Train oraz Inferno okazujemy się lepsi i odnotowujemy zwycięstwo z końcowym rezultatem 2:0.

Więcej informacji na temat postępów naszych drużyn będzie można zdobyć śledząc naszą stronę.

Życzymy powodzenia i liczymy na owocną współpracę!

Ostatnie mecze

 

Socials

 
Facebook
Twitch
YouTube

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.