Dzisiaj jest 21 kwie 2018, o 00:53
Quick search
Forums: Topics: Users:

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warframe
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Awatar użytkownika

Podziękował: 1 raz
Podziękowali: 4 razy
Jak pewnie wiecie, jakiś czas temu odszedłem z 9'tki, kompletnie zrezygnowany po latach gnębienia mnie przez World of Tanks. Czy ta gra jest zła? Nie, jest bardzo wciągająca i aktualnie cierpi na duże braki na poziomie Fair-play i balansu więc pewnie kiedyś do niej wrócę. Ale nie o tym jest ten temat...

Od pół roku gram/ grywam w Warframe, na samym początku jako relaksator po stresujących sesjach w WOT a później już na pełnym etacie :)
Obrazek

Co to jest Warframe?
Jest to gra TPP, w której jako tytułowy Warframe (pancerz wspomagany) mordujemy w kooperacji tysiące albo miliony zróżnicowanych przeciwników. Dodatkowo jest to gra F2P z najbardziej sprawiedliwym system monetyzacji, jaki spotkałem od wielu lat.

W czasach gdy nawet gry za 60 USD zamienia się w kasyna, by móc wydoić rzesze swoich fanów, wprowadzając mikrotransakcje, darmowy Warframe nie tylko brutalnie nie wyciąga ci pieniędzy z portfela ale na dodatek pozwala swoim graczom na handel między sobą, dając zarobić walutę premium na niejednej okazji.

Uwierzcie mi, że po latach spędzonych w czołgach, to był jeden z wielu pozytywnych aspektów w grze. (pózniej było jeszcze lepiej). Później odkryłem że w tej grze jest wiele, czasami sprzecznie ze sobą brzmiących rzeczy:

Warframe to gra dla grindu - wszystko można levelować: od tytułowego Warframe'a po każdą broń główną, poboczną, białą jak i towarzyszy (roboty/ psy/ duże koty).

Warframe to gra dla Funu (przez duże F): Ty i twoi znajomi nie patrzycie jak w wielu produkcjach na staty/ KD Ratio które w ostatnich latach zdominowały gry kompetytywne (istnieje PVP ale nie jest wymagany ), gra jest przede wszystkim kooperacyjna więc nie generuje absurdalnych ilości jadu i hate'u u innych graczy, jak w przypadku wielu innych sieciowych produkcji. Wielu kompletnych randomów nie raz mi pomogło na starcie, czy to jakąś radą czy nawet sprzętem.

Warframe to gra dla kombinatorów: Każdy Warframe, broń, towarzysze ma sloty na mody, które można zmieniać podczas pobytu w lądowniku, co pozwala na dostosowanie swojego wyposażenia do sytuacji bądź misji, której zamierzamy się podjąć.

Warframe to gra dla leniuchów: Nikt nie zmusza cię byś kombinował z modami, po prostu skorzystaj z gotowego, sugerowanego builda i możesz grać bez przejmowania się statystykami.

Warframe to gra transparentna: co tydzień twórcy gry na Twitchu mają swój DevStream, gdzie pokazują najnowsze zmiany jak i nowy content (aktualnie pracują nad drugim otwartym światem na Venus).

Warframe jest skomplikowany: Tak, mnogość okienek i opcji na samym początku może przestraszyć ale macie moje słowo, że warto się w to zagłębić. Dodatkowo specjalnie dla Operatorów naszej organizacji stworzyłem klan 1stCav (a jakże by innaczej), gdzie mniej więcej wszystko postaram się na spokojnie wyjaśnić. Najpewniej znajdziecie mnie na TS'ie, gdzieś w space club'ie.

Jeżeli chcielibyście spróbować, wejdzcie na tą stronę, załóżcie konto i sciągnijcie grę na Steam'ie.

Tytuł: Re: Warframe
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Awatar użytkownika

Podziękował: 1 raz
Podziękowali: 4 razy
Gra zaakceptowała nasze logo i oficjalnie jest już w grze :)

Obrazek
Obrazek

*edit

Właśnie wszedł update z nowym content'em, więcej przeczytacie na stronie gry.
https://www.warframe.com/news/beasts-of ... -this-week

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00