Dzisiaj jest 23 lip 2018, o 16:11
Quick search
Forums: Topics: Users:

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Chief Warrant Officer 3
Chief Warrant Officer 3

Witam, szukam odpowiedzi albo doradzenia co mam z robić z moim dziwnym przypadkiem komputerka.

Sytuacja wygląda tak, podczas grania w gierki lubi się zrestartować po prostu czarno i bios odpala się system itp. bez żadnego błędu. Często się to dzieje w pugb ale to nie jest gra do testów, przy wildlands tak samo się zrobiło po czasie. Ostatnio nawet po 2 minutach działania furmarka tak się stało. FPS w grach nie skacze nie ma spadków wydajności w komputerze szarpania wieszania. nawet udało się w wiedźmina 3 na uber pobiegać z 60 fps i streamem i chodził długi czas. Działo się to przy starej karcie jak i nowej. Posiadam zasilacz 650W... konfiguracje podam później.

i teraz nie wiem za co się zabrać temperaturki w porządku, paste na CPU wymieniłem, czyszczenie itp. Zauważyłem, że no można tak powiedzieć że wszystko się dzieje gdzie wchodzą większe napięcia albo następuje ich zmiana ale nie jestem pewny jak to monitorować, podejrzewam zasilacz ale to też dziwne...

Moja konfiguracja komputera:
FX 8350
GTX 970 4gb MSI (Stara karta gdzie był taki sam błąd R9 380 2G)
16 gb 1600 HyperX CL 10
Zasilacz: Corsair VS650
2x 1 TB hdd i 1x WD 500 gb i dodatkowo 1 ssd iridium pro.

Jakieś pomocne słowka? Słabe to jest bo nie da się nic zrobić :(

//edit nie wiem od kiedy się to działo dokładnie, co i jak bo komputer przez pół roku użytkował mój brat.
//Edit Program OCCT zrobiłem test na PSU... komputer się zrestartował po 30 sekundach ale czy to na pewno może być zasilacz i żeby miał takie humorki ? chciałbym poznać wasze zdanie albo jak się upewnić czy to na pewno ta część komputera. A dodatkowo jakiś tani dobry zasilacz pod mój zestaw?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00